Обсяг ставок на кіберспорт склав $60 млн в 2016 році

Рейтинг Букмекерів

Аналітична компанія SuperData Research в грудні опублікувала звіт про доходи кіберспорту в 2016-му році. За її даними, дохід від ставок на кіберспорт в минулому році склав $58,9 млн.

Сукупний дохід кіберспортивної галузі в 2016-му році досяг $892 млн

Сукупний дохід кіберспортивної галузі в 2016-му році досяг $892 млн, при цьому, згідно з прогнозом аналітиків, дохід від кіберспорту з року в рік зростатиме і до 2019-го року проб’є позначку в $1,4 млрд. Про це пише Esports Insider з посиланням на Superdata.

У дослідженні наголошується, що серед регіонів з обігу кіберспортивного ринку домінує Азія, де дохід галузі склав $328 млн. У Північній Америці дохід від кіберспорту досяг $275,2 млн. Європа розташувалася на третьому місці з доходом від кіберспорту в розмірі $269,5 млн. У країнах інших континентів дохід від кіберспорту склав $19,1 млн.

Говорячи про ставки на кіберспорт, аналітики нагадали, що в 2016-му році американське представництво британської букмекерської компанії William Hill стало першим букмекером в США, який відкрив прийом ставок на кіберспорт в Лас-Вегасі. На думку експертів, ставки на кіберспорт мають величезний потенціал. При цьому даний ринок в першу чергу цікавий молодим гравцям, що захоплюються кіберспортом, проте незабаром він може залучити велику кількість випадкових гравців.

Нагадаємо, що 22 лютого 2017 року року в Києві пройде перша бізнес-конференція з питань кіберспорту в Україні eSPORTconf Ukraine 2017, організатором якої виступає міжнародна івент-компанія Smile-Expo. Конференція призначена для підприємців, інвесторів, а також для представників гральної індустрії України та країн СНД.

Відомий український коментатор з кіберспортивної дисципліни Dota 2 Віталій «V1lat» Волочай повідомив про те, що у нього є докази того, що три гравці з СНД робили ставки в букмекерських конторах на свої ігри.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?