Обсяг ставок на бій Джошуа – Кличко в світі може досягти $130 млн

Рейтинг Букмекерів

За даними букмекерської компанії William Hill, обсяг ставок на бій між британцем Ентоні Джошуа і українцем Володимиром Кличком може досягти позначки в £100 млн ($128 млн).

Обсяг ставок на бій Джошуа – Кличко в світі може досягти $130 млн

У компанії також очікують, що обсяг ставок на території Великобританії перевищить £20 млн ($25,7 млн). Це рекордний показник для боксерських поєдинків за всю історію. William Hill є офіційним спонсором поєдинку, повідомляє SBC News.

Нагадаємо, Ентоні Джошуа і Володимир Кличко зустрінуться 29 квітня на стадіоні «Вемблі». На кону в цьому поєдинку стоятиме титул за версією IBF, яким володіє британський боксер, а також вакантні титули суперчемпіона WBA і IBO.

Фаворитом зустрічі, за остаточною оцінкою букмекерів, є Джошуа. Однак Володимир Кличко відзначив свою перевагу в досвіді, підкресливши, що такі молоді бійці, як Джошуа, часто перегорають ще до гонгу. «Вони розсипаються як печиво», – додав українець.

Раніше в компанії «Парі-Матч» повідомили, що обсяг ставок на бій досяг позначки в $60 тис.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?