Обсяг ринку матчу «Скала» – «Суми» на біржі ставок склав понад $62 000

Гончар Тарас

Сьогодні вранці матч 29-го туру Першої ліги «Скала» – «Суми» привернув неабияку увагу, коли коефіцієнт на перемогу гостей різко впав. Одразу в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Комітет з питань етики та чесної гри ФФУ попередив учасників поєдинку про наслідки нечесної гри. Втім, зустріч завершилася очікуваним розгромом і аномальними ставками.

Обсяг ринку 1Х2 поєдинку Першої ліги «Скала» – «Суми» на біржі склав понад 60 тисяч доларів

Нагадаємо, що вранці «Рейтинг Букмекерів» інформував, що гра Першої ліги «Скала» – «Суми» перебуває під підозрою у фіксованому результаті. Причиною таких підозр стало різне падіння коефіцієнту на перемогу сумської команди. Приміром, у БК Bet365 коефіцієнт на перемогу «Сум» упав із 2.0 до 1.29.

Коефіцієнт на перемогу «Сум» аномально впав

До того ж обсяг ринку 1Х2 зустрічі «Скала» – «Суми» на біржі ставок Betfair перетнув позначку в 15 тисяч доларів США. При чому до матчу залишалося ще чотири години.

Обсяг ринку 1Х2 поєдинку Першої ліги «Скала» – «Суми» за кілька годин до зустрічі

Втім, ажіотаж довкола цього поєдинку в ЗМІ та Комітету з етики та чесної гри не вплинув на попит цього матчу. Станом на дебют зустрічі обсяг ринку 1Х2 збільшився практично вдвічі – до 28,9 тисяч доларів США.

Обсяг ринку 1Х2 поєдинку Першої ліги «Скала» – «Суми» на початку гри

До кінця тайму сумська команда вийшла вперед, однак ставки продовжувалися. У перерві сума виросла до 41 тисячі доларів.

Обсяг ринку 1Х2 поєдинку Першої ліги «Скала» – «Суми» в перерві

У підсумку обсяг ринку 1Х2 поєдинку Першої ліги «Скала» – «Суми» на біржі склав майже 63 тисячі доларів. «Суми» очікувано для більшості гравців виграли з рахунком 4:0. До того ж у матчі мало місце вилучення в складі обох команд.

Обсяг ринку 1Х2 поєдинку Першої ліги «Скала» – «Суми» на біржі склав майже 63 тисячі доларів

Схоже, інформація в ЗМІ жодним чином не вплинула на перебіг подій у матчі «Скала» – «Суми» та ставок на гру. Отож чекаємо на результати розслідування з богу Комітету з питань етики та чесної гри на чолі з Фраческо Баранкою.

Нагадаємо, що в Першій лізі не вперше матч за участю «Скали» завершується з аномальним потоком ставок. «Рейтинг Букмекерів» свого часу повідомляв, що обсяг ринку 1Х2 на гру стриян проти «Тернополя» склав понад $70 000.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?