Новозеландський крикетист Андре Адамс: «Кернс сказав, навіть якщо матч договірний, як вони це доведуть?»

Олександр Веселов

У Лондоні продовжують розслідувати справу про договірні матчі в крикеті, які могли мати місце, приблизно, сім років тому. І вже зараз можна зробити висновок, що над відомим новозеландським крикетистом Крісом Кернсом згущуються хмари, адже все більше його колег дають свідчення, які вказують на причетність Кернса до організації матчів з наперед визначеним результатом.

Новозеландський гравець в крикет Андре Адамс

Новозеландський гравець в крикет Андре Адамс

Зазначимо, що зараз Кріс Кернс, легенда новозеландського крикету, підозрюється не лише в організації договірних матчів, а й в дачі неправдивих свідчень у суді, згідно з якими спростовував свою причетність до «нечистих» матчів.

Раніше ми повідомляли, що інший новозеландський гравець в крикет Лу Вінсент розповів у суді, який брав участь в договірних поєдинках під прямим керівництвом Кернса. Тепер судом були допитані троє інших екс-колег та співвітчизників Кріса Кернса: Кайл Міллс, Брендон Маккалум і Андре Адамс, кожен з яких тим чи іншим чином підтвердив провину 45-річного Кернса.

Кайл Міллс зізнався, що наприкінці 2008-го або на початку 2009-го року Брендон Маккалум розповідав йому про те, що мав розмову з Кернсом з приводу договірних матчів. «У той час я був приголомшений такою інформацією», – говорить Міллс. Адвокат Орландо Повнелл, що представляє інтереси Кріса Кернса, тут же поцікавився у Міллса, чому він не доніс про дану інформацію відповідним органам, адже за це також передбачено покарання – від 6 місяців до 2 років дискваліфікації. На що Міллс відповів: «Тепер, коли ви мені сказали, то знаю. А тоді ми були мало обізнані про договірні матчі, зараз по цій проблемі інформують набагато краще».

Брендон Маккалум, у свою чергу, повідав про те, що Кернс звертався до нього з приводу договірних матчів двічі впродовж 2008-го року: один раз в Індії, другий – в Англії. Йшлося про суми від 70-и до 200-х тисяч доларів.

Андре Адамс процитував присяжним один з монологів Кріса Кернса: «Пам’ятаю, як Кріс сказав, навіть якщо матч договірний, що вони можуть зробити? Як вони зможуть когось викрити і довести провину?». Щоправда, після того, як слово взяв адвокат Кернса, Адамс припустив, що його цитата може бути не на 100% коректною, – повідомляє сайт stuff.co.nz.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?