Новозеландець за два роки двічі зірвав джекпот лотереї

Максим Калякін

Житель Гамільтона двічі крупно виграв в лотерею за два роки. Експерти кажуть, що шанси приблизно такі ж, як і ураження блискавкою три рази за все життя.

Новозеландець за два роки двічі зірвав джекпот лотереї

Новозеландець за два роки двічі зірвав джекпот лотереї

Переможець, який побажав залишитися невідомим, виграв $500 тис. в бонусному квитку лотереї Lotto First Division. Менш ніж 18 місяців тому ця ж людина забрав $50 тис. в лотереї Instant Kiwi, передає News Talk ZB.

Шанс виграти головний приз у квитку Instant Kiwi складає один з 326 тис., у той час як шанси на перемогу в Lotto First Division дорівнює всього лише один до 3,8 млн.

Після першого виграшу щасливчик допоміг своїм дітям. Частину нового куша він витратить на ті ж цілі, але що робити з грошима, що залишилися, переможець поки не розуміє.

«Я просто не можу повірити в свою удачу! Взявши два джекпоту поспіль, я відчув, що почав святиться золотим світлом. Можливо, у наступному році мені вдасться знову зірвати джекпот », – пожартував переможець.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт