Нові «вершини» молодіжного чемпіонату України. На матч «Сталь»-U21 – «Металіст»-U21 на біржі ставок поставили більше 96 000 доларів

Роман Тверденко

Чергові рекорди встановлюють молоді українські футболісти. Матч дублерів «Сталі» та «Металіста» зібрав щедру «касу» ставок на біржі Betfair і в підсумку виправдав сподівання тих, хто ставив. «Рейтинг Букмекерів» ознайомлює з деталями бетторської уваги до цього матчу.

фото1

У клубі гравців поповнення з Харкова?

Український футбол вже звично не стоїть на місці. Проте досягати нових успіхів наші футболісти продовжують зовсім не у площині спортивних результатів та видовищної гри. Ці досягнення стосуються справ бетторських. І вчергове у цьому плані відзначилася ліга дублюючих складів клубів Прем’єр-ліги.

Цього разу змусили слідкувати за собою молодіжні команди «Сталі» та «Металісту», які вдень у п’ятницю, 22-го квітня, грали між собою.

Цього разу змусили слідкувати за собою молодіжні команди «Сталі» та «Металісту», які вдень у п’ятницю, 22-го квітня, грали між собою.

Не надто суттєвий потік грошей на результат цього матчу почався ще за кілька годин до зустрічі. Однак за півтори години до матчу гравці раптово почали вірити у перемогу хлопців із Дніпродзерджинську, що відобразилось на коефіцієнтах у конторах

скрін1

Як бачимо, початкові котирування на перемогу молоді «Сталі» становили 2.0 – 2.1, а саме з 11:30 – 11:40 почали йти донизу і перед матчем на перемогу господарів можна було поставити лише за 1.4 – 1.5.

Однак, найцікавіше, як це часто і відбувається, почалося під час матчу. Вже на п’ятій хвилині зустрічі на результати цього матчу на біржі ставок Betfair було проставлено більш ніж 12 тисяч доларів, з яких 83% були покладені на перемогу «Сталі» U21.

скрін2

На зображенні також помітно, що на цей результат кілька гравців поставили по кілька тисяч одразу. Так ставити на матч маловідомого змагання можна лише тоді, коли ти впевнений у підсумку зустрічі.

Надалі шалений потік грошей не припинявся і вже до 30-ї хвилини на результати матчу можна було побачити цифру у майже 30 тисяч доларів. З них більш ніж 26 – на поразку молоді «Металіста»

скрін3

Приблизно на цій хвилині «Сталь» забила гол, але його скасували через офсайд, згідно з онлайн-трансляцією у букмекерських конторах (відео-трансляції матчу не було, як і у більшості зустрічей дублюючих складів).

На перерву команди пішли з нулями на табло. А на біржі до цього часу на підсумок зустрічі занесли понад 35 тисяч доларів, з яких майже 32 – на перемогу «Сталі». Окремо виділяється серед всіх цифр сума у понад 9 тисяч доларів, які один з бетторів поставив на варіант «перемога першої команди». Це можна побачити праворуч на зображенні.

скрін4

У другому таймі потік грошей уповільнився і протягом 37-ми хвилин на можливий результат матчу поставили трохи більше 20 тисяч доларів.

скрін5

Примітка: Скріншот зроблено одразу після того, як «Сталь» забила м’яч у ворота гостей.

На 82-й хвилині Роман Яловенко забив гол. Звичайно, що після цієї події у матчі коефіцієнт на перемогу господарів знизився. Однак низький коефіцієнт та факт того, що рахунок 1-0 є слизьким і «Металіст» може у будь-який момент гіпотетично зрівняти рахунок не стала перепоною для гравців, які шаленим темпом почали ставити на перемогу «Сталі». Вже за дві хвилини після голу на успіх господарів поставили майже 19 тисяч доларів (47 – до голу, 66 – після)

скрін6

А під фінальний свисток арбітра загальний об’єм коштів на результати матчу сягнув позначки 96 тисяч вічнозелених доларів. Тобто, за 11 останніх хвилин зустрічі поставили більше, ніж за весь перший тайм.

скрін6

Праворуч на скріншоті також можна побачити, які суми ставили гравці після голу, знову ж таки, не дивлячись на низький коефіцієнт та можливість голу від «Металіста».

Підсумок зустрічі – 1:0. «Сталь» радіє перемозі, а «Металіст» у своєму складному становищі додає собі приводів для смутку. А може, зовсім не для смутку…

Навряд іноземні ЗМІ публікують інформацію про складнощі в українських клубах та стартові склади команд молодіжної ліги. Однак дефіциту уваги з боку гравців на ставках матчі молодіжних ліг України із туру в тур не відчувають.

Такі справи, пані та панове. Висновки робіть, як завжди, самі…

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?