Новаку Джоковичу на турнірі в Санкт-Петербурзі запропонували програти за $ 200 тис.

Рейтинг Букмекерів

Перша ракетка світу серб Новак Джокович повідомив, що в 2007 році йому пропонували 200 000 доларів за те, щоб він програв у першому колі турніру в Санкт-Петербурзі.

В 2007 году Новак Джокович выбрал честную игру

У 2007 році Новак Джокович вибрав чесну гру

«Особисто зі мною не зв’язувалися, вийшли на людей з моєї команди, з якими я співпрацював в той час. Само собою, ми відкинули цю пропозицію. Зі мною їм поговорити не вдалося, мені більше нічого сказати», – наводить слова Джоковича офіційний сайт Australian Open.

Відзначимо, що в підсумку 20-річний на той момент Джокович відмовився від поїздки на санкт-петербурзький турнір.

Перші особи St. Petersburg Open прокоментували заяву лідера чоловічого тенісу. Генеральний директор турніру Олександр Медведєв поспішив повідомити, що співробітники змагання не причетні до цієї історії.

«Навіть якщо таке могло статися, то це не означає, що представники нашого турніру в Петербурзі в цьому замішані. Сумніваюся, що хтось міг зробити таку пропозицію Джоковичу», – розповів Медведєв в інтерв’ю сайту «Чемпіонат».

St. Petersburg Open проводиться з 1995 року. У різні роки переможцями турніру ставали Євген Кафельников, Марат Сафін, Густаво Куертен, Енді Маррей, Марін Чиліч та ін.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?