Новак Джокович і Серена Вільямс – фаворити Australian Open-2017 у букмекерів

Рейтинг Букмекерів

16 січня в австралійському місті Мельбурн стартував перший тенісний турнір Великого Шолома 2017 року – Australian Open (Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу). Букмекери приймають ставки на те, хто стане переможцем змагань серед чоловіків і жінок.

Поставити на чемпіонство Джоковича можна за 2,5, Вільямс – за 4,0

Відповідно до котирувань букмекерської контори William Hill, найбільші шанси виграти в турнірі Australian Open в 2017 році серед чоловіків в одиночному розряді має сербський тенісист Новак Джокович, який перемагав на Відкритому чемпіонаті в Австралії шість разів, у тому числі в 2015 і 2016 роках. Поставити на його черговий титул можна за 2,5.

Шанси британця Енді Маррея, який чотири рази програвав Джоковічу в фіналах даного турніру, виграти трофей оцінюються коефіцієнтом 2,75.

На перемогу іспанця Рафаеля Надаля дається коефіцієнт 15,0. З цим же коефіцієнтом можна поставити на тріумф швейцарця Стена Ваврінки, який ставав чемпіоном Відкритого чемпіонату в Австралії в 2014 році.

Імовірність чемпіонства канадського тенісиста югославського походження Мілоша Раонича дорівнює 17,0.

Серед жінок найбільші шанси стати чемпіоном в одиночному розряді має шестикратна чемпіонка Australian Open Серена Вільямс: поставити на неї можна за 4,0. Шанси німецько-польської тенісистки Анжеліки Кербер, яка виграла турнір в 2016 році, дорівнюють 5,0.

Імовірність чемпіонства чеської спортсменки Кароліни Плішкової оцінюється коефіцієнтом 7,5. Четверта за шансами – іспанка Гарбінє Мугуруса Бланко (11,0).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?