Новачкам: які інструменти потрібні для ставок на спорт

Рейтинг Букмекерів

Блог букмекерської контори Pinnacle Sports підготував кілька простих порад для початківців-гравців, які допомагають зберегти банк у разі технічних проблем.

Мобільні девайси варто використовувати як альтернативний інструмент, якщо тільки ви не ставите на стадіоні

Мобільні девайси варто використовувати як альтернативний інструмент, якщо тільки ви не ставите на стадіоні

Кращі програми та налаштування для лайв-ставок у домашніх умовах

Гра у лайві вимагає від гравців врахування безлічі чинників для досягнення максимального ефекту. У цій статті ми розглянемо оптимальні інструменти для трейдерів, які допоможуть уникнути катастроф при торгівлі.

Домашня база для гравців на ставках

По-перше, вам потрібен ноутбук або настільний комп’ютер. Це обов’язковий мінімум. Багато трейдерів використовують навіть кілька моніторів одразу. Це не рідкість.

Останнім часом багато букмекерів у своїй рекламі на телебаченні просувають ідею використання мобільного телефону або планшета для гри на ставках, тобто використання мобільної версії. Однак це не найкращий вибір, тому що частота оновлення сторінок нижче і загальна кількість опцій куди менше, ніж на повноцінній версії сайту. Водночас, якщо трапляються непередбачені обставини і ваш комп’ютер виходить з ладу, мобільні девайси можуть врятувати вас у цій ситуації.

Крім того, використання API-додатків на мобільних пристроях і планшетах є досить обмеженим. Програмне забезпечення сторонніх виробників дозволяє трейдерам автоматизувати торгівлю на різних гаджетах. Можна встановити фіксований розмір стоп-лосс, наприклад. У ставках на теніс API-софт особливо корисний завдяки швидкому оновленню коефіцієнтів, що дозволяє вам здійснювати операції за короткий проміжок часу. Ознайомитися з API Pinnacle Sports можна тут.

Актуальність інформації у Live-ставках

Початківці-гравці не віддають собі звіту у тому, що трансляції подій еа звичайноу телебаченні, супутниковому ТБ або ж трансляції на сайті букмекера не завжди відображають дійсність. Картинка може запізнюватися на 5 секунд і більше. І це аж ніяк не рідкість. Хоч спостерігати гру на великому телевізорі куди приємніше для очей, ніж на моніторі, проте слід зауважити, що телебачення часто відстає ще сильніше, ніж інтернет-потоки.

Нещодавно в новинах був висвітлений інцидент з арештом англійця на Australian Open. Він був заарештований за корт-сайдинг. Людина, котра присутня на матчі, має величезну перевагу, адже він дізнається про подію на 5-10 секунд раніше, ніж його демонструють по телебаченню або у лайв-трансляції букмекера. Кожен трейдер повинен розуміти важливість того, що деякі люди мають більш швидкий доступ до інформації, ніж вони.

Багато матчів, недоступні для онлайн-трансляцій, і торгівля на цих подіях вимагає використання спеціальних сайтів з лайв-результатами. Їх величезна безліч і всі вони мають різну частоту оновлення результатів. Також вони відрізняються з точки зору зручності інтерфейсу, тому вам слід вивчити кожен такий сайт окремо і вибрати оптимальний для вас варіант.

Важливо мати бекап

Як уже згадувалося вище, дуже важливо мати запасні варіанти, якщо ваш комп’ютер, інтернет або букмекер мають проблеми з надійністю. Коли гравець піддає ризику свій банк, він напевно має чіткий план на гру, вже визначив точку виходу з ринку, залежно від того, як складається матч. Тому дуже важливо мати запасний план на випадок непередбачених обставин.

Виділимо такі рекомендації:

– Наявність iPhone або iPad, або їх аналогів, у разі виходу комп’ютера з ладу;

– Наявність 3G на девайсе у разі проблем з Інтернетом. Ви можете торгувати прямо з вашого гаджета або ж використовувати його для доступу у мережу, підключивши у комп’ютері;

– Мати акаунти на декількох біржах або букмекерських конторах на той випадок, якщо у обраного вами букмекера раптом виникнуть технічні проблеми;

Дотримання цих трьох рекомендацій врятує вас у разі технічних збоїв будь-якого роду. У торгівлі на ставках втрата цілого банку буде мати катастрофічні наслідки, а ці резервні рішення вбережуть вас від подібної катастрофи.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?