Норвегія посилює контроль над маркетингом букмекерських контор

Олександр Веселов

Рекламна діяльність букмекерських компаній і казино Норвегії буде обмежена. Нові заходи з боку регулятора повинні будуть торкнутися тих компаній, які ведуть незаконну діяльність у країні.

Норвегія посилює контроль над маркетингом букмекерських контор

Норвегія посилює контроль над маркетингом букмекерських контор

Як повідомляє SBC News, директор регулюючого органу Атле Хамар закликав засоби масової інформації ретельно ставитись до тих організацій, які планують в ЗМІ свої рекламні кампанії. За його словами, безліч контор не мають законних підстав вести свою діяльність, оскільки не отримали офіційного дозволу від відповідних контролюючих органів країни.

За його словами, букмекерські контори, які ведуть свою діяльність в країні, намагаються обійти існуючі заборони на рекламну діяльність. Крім того, він також уточнив, що під заборону потрапляють і ті рекламні акції, в яких задіяні відомі спортсмени, оскільки найчастіше ті займаються рекламою брендів букмекерських компаній.

Зокрема, він навів приклад норвезького гравця в футбол Бернта Гульскера, який на одному з телеканалів заявляв про те, що є послом гральної компанії Nordicbet.

Згідно проведеним дослідженням, в 2014 році 90% ринку реклами букмекерів та гемблінг-компаній займали організації, які не мали спеціальної ліцензії.

У своїй заяві Атле Хамар окремо відзначив, що боротьба з незаконним маркетингом є для його служби першорядним завданням.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?