Німецькі правоохоронці мають інформацію про «договірняки» у шведському футболі

Олександр Веселов

Правоохоронні органи Німеччини проводять масштабне розслідування договірних матчів, досліджуючи понад 400 випадків по всьому світу. Тому не дивно, що іноді в ЗМІ з’являється деяка інформація про підозрілі футбольні поєдинки в інших країнах, яку відшукали німці.

З’явилися підстави вважати, що в шведському футболі також грають «договірняки»

З’явилися підстави вважати, що в шведському футболі також грають «договірняки»

Зокрема, на шведському національному телеканалі SVT було продемонстровано документальний фільм на основі даних німецької поліції, у якої є інформація про причетність деяких місцевих футболістів і співробітників клубів до договірних поєдинків.

Про це розповів представник німецької розвідки Мікаель Бар, зазначивши, що інформація направлена до відповідних органів Швеції, які тепер вирішуватимуть, що з нею робити, – повідомляє сайт датського таблоїда BT.

«Ми виявляємо нові підозрілі факти, але у нас немає можливості продовжувати розслідування в Швеції, це справа місцевої влади. Зараз ми можемо лише передати докази», – сказав Бар.

Зазначається, що кримінальні синдикати організовують договірні матчі, обертаючи великі суми на азіатському ринку ставок, де поширений нелегальний беттинг.

Нагадаємо, наприкінці минулого року представник МВС Німеччини пообіцяв жорсткіше переслідувати організаторів договірних поєдинків. В свою чергу в Швеції у боротьбі з «договірняками» закликають обмежити вибір ставок на спортивні події. Окрім того, шведський суд покарав умовним ув’язненням футболіста із Сербії за спробу організації договірної зустрічі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?