Зірки «Челсі» знялися у новому захопливому відеоролику для Parimatch

Ярослав П'ятницький
Parimatch Ukraine і «Челсі» запустили нову кампанію за мотивами легенди про Короля Артура.

Зірки «Челсі» знялися у захопливому відеоролику для Parimatch

Parimatch Ukraine запустив рекламну кампанію, в якій знялися зірки футбольного клубу «Челсі» – Сесар Аспілікуета, Маркос Алонсо і Тіагу Сілва. Рекламний ролик за участю переможців Ліги чемпіонів 2020/21 був знятий київською студією Electric Sheep Film. Кампанія «Обрані перемагати» була створена за мотивами легенд про короля Артура, зокрема «Меч у камені».

 

Electric Sheep Film уже співпрацювала з Parimatch Ukraine для створення вірусних рекламних роликів, серед яких нещодавня кампанія для «Ювентуса» за участю ключових гравців клубу.

Ексклюзивну музику для ролика з «Челсі» створив Євген Філатов – популярний український композитор, аранжувальник, саунд-продюсер гуртів ONUKA та The Elephants, а також соліст і засновник гурту The Maneken.

«Легенди про короля Артура були універсальним джерелом натхнення протягом багатьох століть, і ми щасливі, що «Челсі» зголосилися дослідити їх разом із нами в новому ролику. Ідея кампанії полягає в переплетенні минулого, теперішнього та майбутнього. І за сюжетом гравці «Челсі» стають «обраними» – гідний титул для чинних чемпіонів Європи. Працювати з лондонським клубом завжди велике задоволення, і ми з нетерпінням чекаємо на їхні нові перемоги в цьому сезоні», — відзначила Катерина Амірханова, креативна директорка Parimatch Tech.

«Челсі» та бренд Parimatch оголосили про підписання партнерського договору у серпні цього року, угода передбачена на три сезони. У межах партнерства Parimatch використовує бренд клубу та широкий перелік цифрових, соціальних і логістичних інструментів для створення інноваційних кампаній і активацій в усьому світі.

Виконавчий директор «Челсі» Гай Лоуренс прокоментував вихід нового рекламного відеоролика:

На початку цього сезону, коли ми підписали партнерський договір із Parimatch, ми обіцяли, що майбутні спільні кампанії будуть наповнені сміливістю та інноваціями. Новий рекламний ролик є свідченням того, що ми дотримали слова. Протягом найближчих місяців Сесар, Тіагу та Маркос з усіх екранів Європи покажуть, що вони дійсно «обрані».

Parimatch анонсує першу безкоштовну психологічну підтримку для «проблемних» гравців

«Ювентус» продовжив співпрацю з українським букмекером

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 3
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт