Як букмекери оцінюють шанси наших спортсменів на Олімпіаді – огляд лінії спеціальних ставок

Владислав Стародубцев
Сьогодні стартує головний подія у світі спорту – Олімпійські ігри у Токіо. З нагоди старту змагань букмекерська компанія Favbet запропонувала клієнтам лінію спеціальних ставок, зокрема і на успіхи спортсменів з України.
Як букмекери оцінюють шанси наших спортсменів на Олімпіаді у Токіо

Як букмекери оцінюють шанси наших спортсменів на Олімпіаді у Токіо

Скільки наших спортсменів захищатимуть честь України у столиці Японії? 

Україну на Олімпіаді представлятимуть 157 спортсменів, котрі виступатимуть у 29 видах спорту. . Це найменша делегація спортсменів з нашої країни за всю історію. Найбільше представництво українців – у легкій атлетиці. 

Церемонія відкриття літніх олімпійських ігор відбудеться сьогодні, 23 липня. Змагання триватимуть протягом трохи більше як двох тижнів – до 8 серпня. Нагадаємо, Олімпіада повинна була відбутися роком раніше, однак через пандемію COVID-19 вперше в історії її вирішили перенести. 

Згідно з соціологічними опитуваннями, 70% жителів Японії виступають проти проведення Олімпіади у Токіо, оскільки наразі лишень 23% громадян острівної країни вакциновані від COVID-19. 

Скільки золотих нагород здобуде збірна України? Ставки на тотал 

За розрахунками аналітиків, 33% (коефіцієнт – 2.89) – ймовірність сценарію, за яким наші збірники привезуть з Токіо щонайменше 5 нагород найвищої категорії, тоді як відповідно 67% (1.39) – що українці не зможуть здобути такої кількості золотих медалей. 

На минулих літніх олімпійських іграх (2016) «Синьо-жовті» виграли 2 комплекти «золота». Перші місця тоді посіли Олег Верняєв (спортивна гімнастика) і Юрій Чебан (гребля на байдарках та каное). Ані перший, ані другий до Японії не поїхали: Верняєв дискваліфікований на 4 роки через допінг, а Чебан завершив кар’єру. 

Склад нашої збірної на Олімпіаді в Ріо був більшим, аніж зараз у Токіо (у Бразилію поїхали 206 спортсменів). 

3,4 млн грн за «золото»: які призові отримають українці за медалі 

Днями Міністерство молоді та спорту заявило: розмір призових за медалі залишився незмінним у порівнянні з Олімпіадою-2016. 

Себто передбачені такі виплати: «золото» – 125 тисяч доларів (3,4 млн грн), «срібло» – 80 тисяч доларів (2,2 млн грн), «бронза» – 55 тисяч доларів (1,5 млн грн).

Олена Костевич і Богдан Нікішин - наші прапороносці на відкритті

Олена Костевич і Богдан Нікішин – наші прапороносці на відкритті

Тотал виграних медалей 

У 51% (1.85) оцінюють варіант, за яким збірної України привезе щонайменше 16 комплектів нагород. Водночас шанси, що ця цифра виявиться нижчою – 49% (1.90).

П’ять років тому наші спортсмени встановили антирекорд за кількістю виграних медалей, здобувши тільки 11 нагород («золото» – 2, «срібло» – 5, «бронза» – 4). Найбільш вдалою у частині результативності стала Олімпіада у Пекіні (2008), де українці виграли 27 медалей. 

Аналітична група Gracenote, що займається прогнозуванням медального заліку Олімпіад, за 100 днів до змагань зробила свій прогноз для України – 21 нагорода. 

Наші спортсмени неодмінно здобувають щонайменше 20 комплектів нагород. Єдине виключення – згадані змагання у Ріо. 

США  стане лідером за кількість володарів золотих медалей

Принаймні про це свідчать коефіцієнт – ймовірність такого перебігу подій оцінюють у 91% (1.10). Україна теж є у лінії, але у її підвалинах з коефіцієнтом 500.0 (0,2%). 

На минулих літніх Олімпійських іграх спортсмени з Америки посіли перше місце у загальному медальному заліку (загалом 121 нагорода: «золото» – 46, «срібло» – 37, «бронза» – 38). 

На кого з українців варто покладати головні «медальні» надії? 

Як інформував «РБ», букмекер Favbet покладає головні надії на «золото» на фехтувальницю Ольгу Харлан (61%), боксера Олександра Хижняка (61%) і Ярославу Магучіх (50%), яка стрибає у висоту. 

З повним оглядом медальних шансів України на Олімпіаді у Токіо ви маєте можливість ознайомитися тут. Сподіваємося, наші спортсмени зможуть побити рекорд 2008 року за кількістю комплектів медалей. 

Чарівна Ярослава Магучіх

Чарівна Ярослава Магучіх

З’явилася низка крутих «фішок»: букмекер Favbet оновив додаток

БК Favbet анонсувала створення Академії беттингу

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 3
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт