Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Високі податки в Індії призвели до зростання нелегального онлайн-гемблінгу

Ярослав Перканюк
Щорічно нелегальні сайти азартних ігор в Індії отримують близько 100 мільярдів доларів у вигляді депозитів. Нелегальні компанії користуються популярністю, яка стрімко зростає. Усе через слабку правову базу для онлайн-гембінгу та високий податок в Індії.
Індія

Індія

Останніми роками уряд Індії намагається розв’язати проблему з нелегальним онлайн-гемблінгом, який продовжує користуватися популярністю серед жителів. Було внесено зміни до правової бази, але водночас збільшено податок.

Експерти розкритикували нововведення в правовій базі, які дали можливість продовжити працювати багатьом нелегальним компаніям. Підняття податку обернулося тим, що гравці обирають офшорні компанії, а не ліцензовані.

Останні правки зобов’язали легальних компаній стягувати 28% від депозиту гравців. Попри невдоволення експертів та гравців рішення не було переглянуто.

Дослідження Центру суверенітету знань Індії засвідчило, що середньорічний темп зростання нелегального ринку в період з 2012 до 2018 року становив 7%, а в найближчі роки очікується зростання на рівні 30%. Незважаючи на нові обмеження, нелегальний ринок ставок отримує близько 100 мільярдів доларів на рік у вигляді депозитів.

«Наявна в Індії правова база для онлайн-гемблінгу не має нічого спільного з реальністю. Прийнято такі правила, які роблять гру в ліцензованих компаніях нелогічною. Тому всі йдуть грати в нелегальних компаніях», – сказав представник Центру суверенітету знань Індії Вініт Гоенка в інтерв’ю The Economic Times.

Податок з грального ринку є важливим елементом у наповненні бюджету країни. Експерти зазначають, що уряд не вживає жодних заходів у боротьбі з ігровою залежністю.

Центр суверенітету знань Індії запропонував нові поправки в правову базу для онлайн-гемблінгу: знизити податок, блокувати незаконні сайти, інформувати людей про проблеми з ігровою залежністю та багато іншого.

БК, які отримали ліцензію на роботу в Україні, доступні в нашій добірці.

Прогнози на сьогодні від експертів можна знайти в нашій рубриці.

Турнірна таблиця Євро 2024

Букмекер Bwin відмовиться від спонсорства Ліги Європи та Ліги конференцій

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт