Відомий беттор поставив $4,5 мільйони на Супербоул

Ярослав П'ятницький
Ставки на цьогорічний розіграш Супербоулу в легальних американських букмекерів можуть досягти одного мільярду доларів. Чималий внесок в цю суму додав чоловік, який поставив на одну з команд $4,5 мільйони.
Відомий беттор поставив $4,5 мільйони на Супербоул

Відомий беттор поставив $4,5 мільйони на Супербоул

Супербоул – це фінальна гра сезону у професійному американському футболі (НФЛ). Цього року він пройде 14-го лютого в Каліфорнії. За звання чемпіона боротимуться «Лос-Анджелес Ремз» та «Цинциннаті Бенгалс».

Джим МакІнгвейл, більш відомий на прізвисько «Матрац Мак», поставив $4,5 мільйони на перемогу команди «Цинциннаті Бенгалс».

Це далеко не перша подібна історія з чоловіком. На початку січня він ставив $1,2 мільйона на перемогу команди «Алабама» у фіналі американського футболу серед студентів. Тоді його прогноз не справдився. Раніше від нього також було декілька ставок на великі суми.

Відомий бізнесмен з Техасу, який є власником меблевого магазину, знову привернув увагу до себе своєю величезною ставкою. Якщо його ставка цього разу зіграє – він виграє понад 13 мільйонів доларів.

До речі, букмекерська компанія Marathonbet пропонує зараз наступні коефіцієнти на Супербоул-2022. Фаворитом йде «Лос-Анджелес Ремз».

Ф - інфо

В американській БК, де була зроблена ця гучна ставка, повідомляють, що вона є найбільшою з будь-коли зроблених ставок онлайн в легальних букмекерів США. МакІнгвейл зробив свою ставку на заправній станції в штаті Луїзіана. В його рідному Техасі букмекерський бізнес – заборонений.

Мені довелося зробити близько двадцяти ставок по 200 000 доларів, щоб все вийшло, як я хотів», – сказав він.

Чому «Матрац Мак» робить такі гучні ставки?

Цей вчинок є черговим маркетинговим ходом від МакІнгвейла щодо продажу меблів в його магазині.

«Матрац Мак» регулярно використовує ринок ставок як спосіб знизити ризик під час продажу меблів у своєму магазині. Як і раніше, він пропонує клієнтам, котрі витратили 3 тисячі доларів чи більше на меблі або набір матраців, повернути гроші за покупку.

Проте це буде можливим тільки в тому разі, якщо «Цинциннаті Бенгалс» виграє Супербоул. Подібні угоди у меблевому магазині Джима діють постійно, коли він робить ставки на великі суми та розповідає про це в соціальних мережах.

матрац-мек

Для МакІнгвейла ставки на спорт – свого роду страховий поліс для продажів в його меблевому магазині. Якщо його прогнози справджуються, він покриває будь-які збитки через необхідність відшкодовувати покупцям гроші за меблі.

Коли його ставки програють – він все одно має прибуток від великого обсягу продажів меблів. «Матрац Мак» та букмекери, які приймають його ставки, також отримують безкоштовну рекламу внаслідок цих історій.

$1 мільярд від Супербоулу можуть отримати легальні букмекери США

Шакіл О’Ніл поставив $100 тисяч на оригінальну подію

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 2
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт