Верещук оцінила ймовірність ухвалення законопроєкту №2285-Д цього тижня

Владислав Стародубцев
Народна обраниця від фракції «Слуга народу» Ірина Верещук сподівається, що до кінця цього тижня Верховна Рада проголосує у другому читанні за законопроєкт №2285-Д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».
Ірина Верещук

Ірина Верещук

«Висока ймовірність того, що ми проголосуємо цього тижня за законопроєкт про гральний бізнес у другому читанні, тому що ми вже декілька місяців поспіль розглядаємо цей законопроєкт.

Усі поправки, усі зауваження, усі експертизи – були проведені. Хто хотів – уже висловився з цього приводу. Усі антагоністи залишилися антагоністами.

Я вважаю, що легалізація – правильний шлях, тому що насправді ми маємо сьогодні страшні, чорні діри, що стосується легалізації грального бізнесу. Це буде перший крок і, я сподіваюся, він буде зроблений вже цього тижня.

Потрібно і легалізувати гральний бізнес, і боротися з нелегальними закладами. Тому що лише закон нічого не вирішить, а механізм, що закладає цей закон, дає законну стежку вийти з тіні. Купити ліцензії, допрацювати усі вимоги.

Там є питання щодо створення комісії. Хто б мав її створювати, хто б мав контролювати. Я знаю, що є скептики, які кажуть, що буде точно конституційне подання на неконституційність цього закону.

Не була в ролі тих, хто розробляв цей документ, і не є ініціатором, утримувалася у першому читанні, але розумію, що нічого не робити – це теж не вихід», – заявила Верещук в етері одного з телеканалів.

Раніше голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів митної та податкової політики Данило Гетманцев розповів, що законопроєкт про гральний бізнес, найімовірніше, буде розглядатися у другому читанні у вівторок, 30-го червня.

Скільки втратив бюджет України за 11 років заборони грального бізнесу: приголомшлива цифра

Що передбачає легалізація грального бізнесу: пояснює економічний експерт

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт