В’ячеслав Заховайло: «Якщо вдома не проходити «АЗ» – «Динамо» потрібно завершувати з футболом»

Тарас Гончар
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло в ексклюзивному інтерв’ю bookmaker-ratings.com.ua прокоментував жеребкування Ліги чемпіонів та оцінив шанси «Динамо» у матчі з «АЗ».
В’ячеслав Заховайло: «Якщо вдома не проходити «АЗ» – «Динамо» потрібно завершувати з футболом»

В’ячеслав Заховайло: «Якщо вдома не проходити «АЗ» – «Динамо» потрібно завершувати з футболом»

– Як вам жеребкування?

– «Динамо» до снаги пройти «АЗ». На попередньому етапі Ліги чемпіонів «Вікторія» повинна була вибивати з турніру нідерландців, але їм поталанило.

На мій погляд, це той суперник, якого не можна недооцінювати, але водночас не треба й переоцінювати. «АЗ» потрібно обігравати та проходити далі. Вважаю, що це найкращий жереб. Якби випав «ПАОК», було б гірше.

Зважаючи, що стадія складається з одного матчу, який до того ж відбудеться в Києві, «Динамо» – фаворит.

Це найсприятливіше жеребкування, адже могли вийти на сильніших суперників. Такий шлях абсолютно під силу «Динамо».

– Очікується, що за два тижні до обойми повинна повернутися велика група травмованих гравців. «Динамо» буде ще сильніше, аніж у перших матчах сезону?

– Якщо зіставити весь кадровий потенціал київської команди, то стане зрозуміло, що перші матчі «Динамо» грало не в оптимальному складі.

У «Біло-синіх» були проблеми в обороні, але до того часу лазарет має суттєво зменшитися. Наскільки знаю, Миколенко вже працює в загальній групі. Щодо нападу я не бачу жодних негараздів у команди. І Соль, і Супряга зараз у хорошій формі. Водночас чекаємо, що Назарій Русин має перейти в ФК «Львів».

– У випадку перемоги «Динамо» у наступному раунді зустрінеться з «Гентом» або «Рапідом». Схоже, все в руках підопічних Луческу.

– Це найсприятливіше жеребкування, адже могли вийти на сильніших суперників. Такий шлях абсолютно під силу «Динамо». Втім, аби пройти в Лігу чемпіонів, потрібно здолати «АЗ», а потім інших. Курочка по зернятку клює.

Якщо вдома не проходити «АЗ», тоді «Динамо» потрібно завершувати з футболом. Відмазок не може бути.

Якщо хтось не готовий в «Динамо», Ігор Михайлович завжди готовий переодягнутися та вийти на поле.

Як загалом оцінюєте шанси киян на вихід у Лігу чемпіонів?

– Не хочу загадувати наперед. Перемога над «АЗ» – це обов’язкова програма. Не може навіть бути мови про те, готова команда чи ні. Якщо хтось не готовий, Ігор Михайлович завжди готовий переодягнутися та вийти на поле. Я вважаю, що в «Динамо» повна обойма футболістів.

«АЗ» – це не той суперник, якого потрібно боятися. Подивіться на чемпіонат Нідерландів – усі грають в романтичний футбол без оборони. Отож навіть немає про що говорити.

«Динамо» – фаворит у матчі з «АЗ» у кваліфікації Ліги чемпіонів

Заховайло: «Луческу – не чарівник. Неможливо за місяць створити те, що не змогли за 10 років»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт