В США чоловік виграв у лотерею двічі за день

Ярослав П'ятницький
Більшість людей можуть лише мріяти про виграш у лотерею. Неймовірно, але один надзвичайно щасливий чоловік в Північній Кароліні, США, зміг це зробити аж двічі за один день.
В США чоловік виграв у лотерею двічі за день

В США чоловік виграв у лотерею двічі за день

У 49-річного американця Скотті Томаса успішно зіграли два квитки у лотереї Північної Кароліни «Пощастило на все життя». Томас, який працює оператором самоскиду, зізнався, що випадково придбав два квитки з однаковими номерами.

«Я просто лежав у ліжку, дивився баскетбольний матч по телевізору і не міг згадати, заповнив я їх чи ні», – пояснив Скотті, який вибрав ідентичні цифри в обох квитках.

Він зіставив п’ять звичайних номерів (2-6-7-11-19) на обох білетах. Кожен з них виграв приз – 25 тисяч доларів на рік протягом всього життя або одноразову грошову винагороду вартістю 390 тисяч доларів.

Чоловік обрав одноразову виплату за обидва квитки на загальну суму 780 тисяч доларів. Після усіх податків він забрав додому трохи більше ніж 550 тисяч. Томас каже, що тепер планує погасити борги, інвестувати у свій бізнес із самоскидами та, можливо, придбати будинок. Він не зізнався, чи є якийсь прихований сенс у п’яти номерів, які він вказав у лотерейних білетах.

Щасливий Скотті Томас усміхається, адже виграв більше пів мільйона доларів

Щасливий Скотті Томас усміхається, адже виграв більше пів мільйона доларів

Квиток лотереї Північної Кароліни «Пощастило на все життя» коштує 2 долари. Гравці вибирають п’ять чисел від 1 до 48, а також «щасливу кульку» від 1 до 18.

У лотереї пояснюється, що «довічно» означає щорічний приз, гарантований мінімум на 20 років навіть у разі смерті власника квитка. Якби Скотті Томас пішов з життя до 2041 року – його родина продовжувала б отримувати щорічні виплати.

Освітня лотерея Північної Кароліни розпочала свою діяльність у березні 2006 року після прийняття Закону про лотерею штату Північна Кароліна. Вона приносить чималу користь державній освіті.

Тільки у 2020 році понад 385 мільйонів доларів доходу від лотерей було використано для підтримки державних і приватних шкіл. Сюди входять нове будівництво, зарплати викладачів і співробітників, а також стипендії та гранти коледжу.

Дошкільний заклад виграв у лотерею майже мільйон доларів, які хочуть відібрати на придбання зброї

$4 мільярди від гемблінгу допомагають фінансувати водні проєкти в Колорадо

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 4
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт