В Німеччині не стали забороняти рекламу азартних ігор

Ярослав П'ятницький
Німецька асоціація провайдерів спортивних ставок відхилила заклики державного міністра заборонити рекламу азартних ігор.
В Німеччині не стали забороняти рекламу азартних ігор

В Німеччині не стали забороняти рекламу азартних ігор

Міністр внутрішніх справ Бремена Ульріх Маурер захотів обговорити це питання на конференції міністрів внутрішніх справ штатів у грудні. На його думку, це допомогло б позбутися від азартної залежності та захистити неповнолітніх від азартних ігор.

Багато провідних спортивних команд Німеччини спонсоруються букмекерськими компаніями. Натомість критики стурбовані впливом, який можуть відчути молоді люди, котрі стикаються з рекламою брендів азартних ігор.

Матіас Дамс, президент Німецької асоціації провайдерів спортивних ставок, має зовсім інший погляд і рішуче відкидає цю ідею:

Оскільки на німецькому ринку все ще є багато нелегальних операторів, реклама ліцензованих постачальників є життєво важливою. Як ще громадяни можуть відрізнити безпечні пропозиції від небезпечних?

Держава не повинна створювати враження, що вона керується подвійними стандартами і хоче віддати перевагу власним азартним продуктам. Зрештою, усі власники німецької ігрової ліцензії – як державні, так і приватні – були ретельно перевірені владою на надійність та продуктивність.

Це також стосується їхніх рекламних стратегій. Реклама нелегальних провайдерів заборонена законом, правоохоронні органи повинні це контролювати.

Представники компаній азартних ігор, які орієнтуються на населення Німеччини, повинні переконатися, що їхні маркетингові матеріали повністю відповідають правилам, встановленими державою. Вони також повинні уважно стежити за змінами в правилах реклами азартних ігор, на які можуть вплинути подібні обговорення.

Держбюджет отримав півтора мільярда гривень від легалізації грального бізнесу

У Молдові хочуть заборонити рекламу беттингових компаній

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 3
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт