Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

В Аргентині заблоковано мережу гемблінг-сайтів, які допускали до гри неповнолітніх

Ярослав Перканюк
В Аргентині було виявлено мережу гемблінгових вебсайтів, які надавали доступ до гри неповнолітнім. Крім цього, компанії не платили податок і використовували це, як перевагу в грі, залучаючи нових гравців.
Аргентина

Аргентина

Експерти повідомляють, що останнім часом в Аргентині почастішали випадки ігрової залежності, особливо серед неповнолітніх. Одна з головних причин полягає в процвітанні незаконного ринку азартних ігор. Тому все частіше під критику потрапляє регулятор, якого звинувачують у неефективних поправках до закону про азартні ігри.

Yogonet Gaming News інформує, що прокуратура з кіберзлочинності обмежила доступ до 110 незаконних онлайн-казино та букмекерських компаній. За основу було взято соціальні мережі, де компанії активно рекламувалися та проводили акції.

Незаконні компанії не тільки не платили податки до бюджету Аргентини, а й допускали до гри неповнолітніх гравців, які могли відкрити рахунок без будь-яких обмежень. Офшорні сайти також переманювали гравців у легальних компаній, заявляючи про відсутність податку на виграш.

Крім цього, слідством було вилучено близько 300 тисяч доларів США, які були зароблені офшорними сайтами на незаконній діяльності.

«На жодному із сайтів немає обмежень за віком, щоб неповнолітні не могли отримати доступ до гри. Їм дозволено грати без будь-яких обмежень. Під час доступу до платформи їх навіть не ідентифікують, що свідчить про абсолютну зневагу до правил з боку організаторів нелегальних азартних ігор», – заявив прокурор Аргентини Муссо.

Повідомляється, що один із заблокованих доменів, що належав букмекерській компанії, з січня 2024 року по теперішній час отримав дохід понад 2,7 мільйона доларів США.

Букмекерські компанія, які ліцензовані в Україні, можна знайти в нашій добірці.

Турнірна таблиця Євро 2024

Кубок Америки 2024: Мартінес – головний претендент на звання найкращого бомбардира турніру, Нуньєс і Вінісіус замикають топ-3

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт