Українська асоціація платіжних систем та UGC почали співпрацю

Олександр Дузь
В Ukrainian Gambling Council сподіваються, що новий партнер допоможе представникам легальних гемблінгових компаній ефективно організувати роботу з українськими платіжними системами.
Українська асоціація платіжних систем та UGC почали співпрацю

Українська асоціація платіжних систем та UGC почали співпрацю

УАПС (Українська асоціація платіжних систем) спеціалізується на питаннях інтеграції та розвитку технологій і продуктів, які надають користувачам зручні інструменти для платежів. Для гемблінгових компаній, які працюють онлайн, забезпечення та підтримка фінансових операцій – ключові фактори у роботі.

За словами Антона Кучухідзе, який очолює Ukrainian Gambling Council, ринок азартних ігор в Україні  є комплексною економічною системою, в якій фінансова складова є дуже важливим елементом:

Для мене приєднання УАПС до UGC є, в першу чергу, ознакою того, що наші члени матимуть змогу підвищити свою експертизу у фінансовій та платіжній сферах. Впевнений, що співпраця з УАПС в рамках UGC дозволить легальним організаторам азартних ігор краще зрозуміти як функціонує ринок платіжних систем в Україні, та знайти точки дотику для реалізації спільних проєктів з представниками платіжних компаній. 

За інформацією голови УАПС Галини Хейло, минулого року в Україні обсяг безготівкових платежів збільшився на понад 30%, що є одним з найвищих показників в історії українського платіжного ринку:

Всі гілки українського бізнесу впроваджують інноваційні платіжні рішення у свою пропозицію. Індустрія азартних ігор не є виключенням. Навпаки – це один з передових гравців у питанні адаптації бізнес-моделі до найсучасніших платіжних методів. Членство UAPS у Ukrainian Gambling Council – це ще один крок до створення зручного сервісу для користувачів всієї України. Завдяки такому партнерству ми зможемо ділитися досвідом, сучасними практиками, нововведеннями та їх імплементацією». 

Нагадаємо, що Ukrainian Gambling Council є головною платформою, яка об’єднує державу та легальний беттинг. Станом на початок 2022 року членами UGC є 25 організацій, серед яких не тільки оператори азартних ігор, а й компанії, що пов’язані з гемблінгом, та ЗМІ.

КРАІЛ може повноцінно працювати після оновлення складу

Міністр фінансів розповів, чому гральний бізнес не зміг принести до бюджету 7 млрд грн

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт