У Великобританії кількість бетторів перевищила 6 млн осіб – статистика

Владислав Стародубцев
Про це мовиться у звіті Комісії з азартних ігор Сполученого Королівства (UKGC). У квітні кількість бетторів перевищила 6 млн осіб, а загальна кількість укладених парі досягла рекордного рівня – 375,2 млн, інформує «Рейтинг Букмекерів».
У Великобританії кількість бетторів перевищила 6 млн осіб - статистика

У Великобританії кількість бетторів перевищила 6 млн осіб – статистика

Валовий дохід від азартних ігор в інтернеті зріс на 4,1% у порівнянні з березнем – до £546,2 млн. Це обумовлено тим, що дохід від ігрових автоматів досяг небачених раніше показників. 

Цифри були складені на основі даних від операторів. Їх можна вважати репрезентативними, позаяк сукупна частка цих компанії на ринку онлайн-гемблінгу складає приблизно 80%. Хоча Комісія і надала повний звіт від початку запровадження протиепідеміологічних заходів (за 13 місяців), проте там заявили про «недоцільність» порівняння річних показників «через різноманітні операційні обставини». 

У останній місяць локдауну в Англії був зафіксований місячний максимум доходів від онлайн-слотів –  £202,9 млн (приріст на 15,2% від показників лютого і на 1,5% більше, аніж попередній історичний максимум, зафіксований торік у грудні). Кількість гравців також досягла рекордної позначки – 3,3 млн осіб, що на 10%, порівнюючи з третім місяцем кварталу. 

Водночас дохід беттинговвих компаній, що надають послуги в режимі онлайн, знизився на 5,1% – до  £250,5 млн, навіть попри проведення Челтнемського фестивалю (фестиваль кінних перегонів, заснований ще у 1902-му році, проводиться в однойменному місті). Натомість кількість бетторів перевищила 6 млн осіб, а сукупна кількість зроблених ставок досягла рекордного рівня – 375,2 млн. Віртуальні ставки зросли на 17,7% у порівнянні з лютим, а ставки на спорт – на 16,9%. 

Також британським регулятором були опубліковані дані соціологічного дослідження, предмет якого – дослідження змін звичок гравців у азартних ігор після початку локдауну. Це опитування стало логічним наслідком минулого, який проводився у четвертому кварталі минулого року. 

Відтак, відповідно до інформації Комісії, більшість гравців повідомили про зменшення годин, проведеного за гемблінгом, порівнюючи з моментом початку першого локдауну торік у березні. 

3% респондентів помітили різке збільшення ігор у своєму житті на тлі обмежень, тоді як 12% опитаних помітили різке зменшення частки гемблінгу. Чоловіки, і особливо молоді люди, найчастіше говорили про зростання кількості годин, проведених за різними видами азартних ігор. 

Основна причина зростання гри серед населення – це нудьга, принаймні так відповіли 47% з тих, хто став грати більше. Друга найбільш популярна причина – наявність залишкового вільного часу (35%). Ще 33% респондентів запевнили, що почали більше грати тому що «просто виникло бажання». 

20% британців більше захопилися гемблінгом, бо з’явилися вільні гроші, а 13% вважали азартні ігри не розвагою, а способом заробітку грошей, тому за допомогою грального бізнесу намагалися компенсувати частину втраченого прибутку. 

Наостанок у Комісії з азартних ігор Великобританії попрохали операторів проявляти «підвищену пильність», адже наразі на Туманному Альбіоні потроху скасовують протиепідеміологічні обмеження. Мовляв, цей факт може по-різному вплинути на свідомість людей, і деякі з них продовжать відчувати ізольовано і уразливо. У цьому і криється загроза, констатують у UKGC. 

Раніше у Великобританії більшість жителів Сполученого Королівства висловилися проти встановлення місячного ліміту (£100 на) розмір програних ставок.

Дві букмекерські компанії увійшли до трійки найбільших платників податків Великобританії

Мільярдні відрахування і понад 100 тис. робочих місць: як гемблінг-оператори впливають на економіку Великобританії

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт