Циганик розкрив деталі допінг-скандалу за участі форврда «Динамо» Бєсєдіна

Владислав Стародубцев
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик розповів свою версію того, що сталося після позитивного результату допінг-проби форварда «Динамо» Артема Бєсєдіна.
Циганик розкрив деталі допінг-скандалу за участі Бєсєдіна / фото Є. Кравса

Циганик розкрив деталі допінг-скандалу за участі Бєсєдіна / фото Є. Кравса

«Артем чітко дав усім зрозуміти, що не визнає своєї провини в тому, що він необережно вживав якісь ліки, які відносять до допінгу. Також він дав зрозуміти, що все, що знайшли у нього в організмі – це тільки те, що йому пропонували клубні лікарі. WADA взяла цю інформацію до уваги й вирішила розібратися.

Якби Бєсєдін зізнався, що він брав такі-то і такі-то ліки, і йому ніхто їх не рекомендував, то ситуація б вирішилася за 30 днів. Але зараз ситуація така, що час розгляду справи продовжили до 60 днів, щоб зрозуміти, які все ж ліки приймав Бєсєдін, з чиєї рекомендації чи поради він це зробив.

Для цього потрібно взяти всю клубну документацію, яку в «Динамо» зараз запросили. Потрібно зрозуміти, як проходив процес реабілітації футболіста, які препарати він приймав. Це дозволить зрозуміти, хто помилився – лікар чи хтось інший.

Клубного лікаря Леоніда Миронова викликали терміново з відпустки, щоб розібратися з цією ситуацією. Його на час розгляду справи відсторонили від роботи, але він повинен підготувати всю необхідну документацію, щоб було зрозуміло, чия це помилка.

Якщо це помилка самого Бєсєдіна, і лікар доведе, що він такий препарат не рекомендував, то максимальний термін дискваліфікації Артема, який не визнає вживання допінгу, складе цілих чотири роки. А якщо вдасться зрозуміти, як цей препарат потрапив в організм форварда, то рішення будуть приймати на підставі того, хто більше винен. Чекаємо, як буде розвиватися ця ситуація», – передає слова Циганика football24.ua.

Нагадаємо, 21 грудня стало відомо, що Бєсєдін не пройшов допінг-тест після матчу «Мальме» – «Динамо» й відсторонений від будь-якої футбольної діяльності.

Мова йде про поєдинок 5 туру Ліги Європи, в якому шведський клуб у рідних приймав киян. Той матч завершився видовищною перемогою «Мальме» з рахунком 4:3. Дубль у ворота «Біло-синіх» оформив 37-річний Маркус Розенберг, для якого цей матч був останнім у кар’єрі гравця.

Захисник «Динамо» конфліктує з Михайличенком та хоче покинути клуб

Наступник Шевченка, конкуренти українців в Європі, точкова чистка «Динамо» – трансфери зими 2020

 

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт