Ставки на наступного Джеймса Бонда. Які шанси у Девіда Бекхема і Деніела Редкліффа?

Ярослав П'ятницький
Тепер, коли Деніел Крейг повісив краватку-метелика на цвях, у всіх виникає питання – хто буде наступним чоловіком або жінкою, які зіграють Джеймса Бонда?

За словами продюсера фільму Барбари Брокколі, новий 007 не буде названий до 2022 року, але спекуляції невпинно поширюються. Ірландська букмекерська компанія Paddy Power вже виставила свої котирування з цього приводу. Подивімося, які шанси у претендентів на роль героя, котрий отримає ліцензію на вбивство.

Том Хоппер – коефіцієнт 3

Том Хоппер з «Академії Амбрелла» та «Термінатор: Темна доля» став головним фаворитом, щоб претендувати на одну з найбільш знакових і прибуткових ролей у кіноіндустрії.

Хопперу зараз 36 років – молодий чоловік у самому розквіті сил. Це може йому допомогти, оскільки у продюсерів “Агента 007” є змога побудувати навколо нього чотири-п’ять фільмів, якщо він стане потрібною людиною для цієї роботи.

Річард Медден – коефіцієнт 3.33

Зірка «Гри престолів» і «Тілоохоронця» Річард Медден може поміняти свій меч на більш сучасну зброю після великої кількості ставок на його користь. Шотландець, який зіграв Робба Старка у “Грі престолів”, був би дуже символічним вибором, щоб піти по стопах найвідомішого Бонда, земляка Шона Коннері.

Том Харді – коефіцієнт 3.5

Деніел Крейг привніс у персонажа Джеймса Бонда більш гостру й жорстку поведінку. Отже, якщо продюсери хотіли б продовжити цей шлях, котрий виявився популярним серед глядачів у всьому світі – то хто б краще підійшов на цю роль, ніж грубий Том Харді?

Зірка «Дюнкерка» та «Відродження темного лицаря» — це надійний варіант з величезними зборами в прокаті та, безумовно, він є вкрай популярним серед акторів-претендентів, щоб стати наступним Бондом. У 44 роки його час в цій ролі обмежать двома-трьома фільмами, проте навряд чи стане йому на заваді.

Деніел Редкліфф та Девід Бекхем

Зірка «Гаррі Поттера» Деніел Редкліфф спочатку був аутсайдером на роль Бонда з коефіцієнтом 250. Але згодом Деніел став об’єктом шквалу ставок, що призвело до того, що 32-річний актор цілком може замінити чарівну паличку на пістолет. Зараз ставки на нього приймають з коефіцієнтом 25.

Незважаючи на те, наскільки Девід Бекхем є гарним у костюмі, навряд чи ексфутболіст має великі шанси і акторські переваги, щоб бути наступним Бондом. Шалений коефіцієнт на Бекса – 500.

Левандовський розповів, як вони з Клоппом робили ставки один проти одного

В Англії пограбували БК за допомогою клюшки для гольфу

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт