Росія хоче оскаржити рішення WADA про дискваліфікацію через допінг

Владислав Стародубцев
Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) має намір подати апеляцію на рішення Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) щодо відсторонення від участі в Олімпіадах і чемпіонатах світу на чотири роки.
Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) має намір подати апеляцію на рішення Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA)

Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) має намір подати апеляцію на рішення Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

Голова наглядової ради РУСАДА Олександр Івлєв в коментарі «РИА-Новости» зробив відповідну заяву.

«Наглядова рада має право дати рекомендації загальним зборам РУСАДА. Ми прийняли рішення не погоджуватися з цим (WADA) рішенням. Є певні розбіжності в підходах, але ми перебуваємо в контакті з усіма організаціями, в тому числі з WADA.

Ми розраховуємо, що Росія залишиться в екосистемі спорту. Найближчим часом, протягом 10-15 днів, рекомендація буде представлена ​​загальним зборам РУСАДА, буде підготовлено лист від імені президента організації. Далі м’яч буде перебувати на боці WADA, і будемо обговорювати ситуацію в правовому полі», – резюмував Івлєв.

Нагадаємо, 9 грудня стало відомо, що Виконком Міжнародного антидопінгового агентства WADA  на засіданні в Лозанні (Швейцарія) ухвалив рішення усунути Росію від усіх міжнародних змагань, включаючи Олімпійські ігри та чемпіонати світу, на 4 роки.

Нагадаємо, таке покарання було винесене за махінації з даними в базі Московської антидопінгової лабораторії. Після передачі Росією бази даних WADA в січні поточного року незалежними експертами було встановлено, що в неї вносилися зміни. Імовірно, це робилося для приховування позитивних допінг-проб російських спортсменів. Спочатку WADA запросило у Росії відповіді на 31 питання, пов’язані зі змінами бази даних. Після їх отримання комітет по відповідності Всесвітнього антидопінгового агентства рекомендував усунути Росію від всіх великих спортивних турнірів.

ФІФА відреагувала на рішення про заборону участі Росії в міжнародних змаганнях

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт