«Рейтинг Букмекерів» та блокчейн-мережа Chainlink оголосили про співпрацю

Олександр Дузь
Використовуючи власні технології, «РБ» забезпечить надання спортивних результатів та коефіцієнтів у межах блокчейн-платформи, яка відома своєю надійністю та безпечністю при роботі зі складними смарт-контрактами.
«Рейтинг Букмекерів» та блокчейн-мережа Chainlink оголосили про співпрацю  

«Рейтинг Букмекерів» та блокчейн-мережа Chainlink оголосили про співпрацю

«Рейтинг Букмекерів» є провідним інформаційним ресурсом у сегменті спортивних ставок, яким щомісяця користується понад 6 мільйонів постійних відвідувачів з України, Росії, Болгарії, Казахстану та інших країн Східної Європи та Середньої Азії. Проект пропонує різноманітний контент, який збільшує цікавість до теми ставок на спорт. Загальна аудиторія «РБ», враховуючи цитування, перевищує 100 мільйонів осіб щомісяця. 

Власні розробки нашої компанії дозволяють користувачам отримувати дані про спортивні результати та коефіцієнти ставок, аналізувати їх рух та зміни. Це робить беттінг більш розумним. Технології «РБ» можуть допомогти блокчейн-розробникам при створенні децентралізованих додатків у сфері ставок, ігор та NFT-індустрії.

Мережа Chainlink складається зі спеціальних вузлів, які називаються оракулами. Саме такий оракул був створений під дані «РБ», що дозволить надавати інформацію про спортивні ринки, коефіцієнти та результати з використанням блокчейну. Вузол Chainlink включає проміжне програмне забезпечення з API-інтерфейсами і підтримкою блокчейнів. Це дає можливість надсилати дані у ланцюги блоків і криптографічно підписувати їх. Технологія дозволяє розробникам смарт-контрактів та додатків надавати своїм користувачам інформацію з найвищими безпекою і рівнем довіри.

Насамперед новий оракул націлений на футбол, хокей з шайбою, баскетбол. Саме за цими видами планується передавання в систему коефіцієнтів і результатів. Проте інші індивідуальні та командні види спорту не залишаться осторонь. Їх також будуть поступово підключати і розвивати. 

Смарт-контракти все більше охоплюють спортивну галузь та галузь беттінгу, тому співпраця Chainlink та «РБ» надасть багатьом проектам унікальну підтримку нового покоління. Кінцевий же користувач отримає якісний та безпечний продукт з перевіреним та надійним контентом.  

Chainlink з’явився у 2017 році. На сьогодні цей найбільш вживаний та безпечний метод використання смарт-контрактів. За допомогою системи розробники можуть поєднувати будь-який блокчейн з даними інших блокчейнів та реального світу. Мережа є децентралізованою, її функціонування забезпечують сотні тисяч людей. У межах системи працюють мільярдні проекти DeFi, компанії зі страхування та гральної сфери. 

«Саутгемптон» уклав угоду з прогресивним букмекером

У Верховній Раді зареєстрували нові законопроєкти, пов’язані з легалізацію азартних ігор

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт