Понад 20 тисяч фанів «Евертона» закликали клуб відмовитися від партнерства з букмекером

Ярослав П'ятницький
Нещодавно «іриски» домовились про співпрацю з новим спонсором у сфері беттингу – це стало найбільшою угодою в історії клубу. Проте багато вболівальників клубу розкритикували цей крок від керівництва мерсисайдців.

стейк-ком

Два тижні тому футбольний клуб «Евертон» уклав партнерську угоду з криптовалютним букмекером Stake. Відзначалося, що це рекордний спонсорський контракт за 144-річну історію клубу.

Логотип компанії має бути розміщено на футболках чоловічих та жіночих команд, а також транслюватиметься на екранах домашнього стадіону команди – «Гудісон Парк». Партнерство «Евертона» з БК Stake є одним з етапів мерсисайдців збільшення доходу від усіх активів клубу.

Після оголошення щодо цієї угоди більш ніж 20 тисяч людей підписали онлайн-петицію, яка закликає «Евертон» відмовитися від нового спонсора з беттингу.

Багато вболівальників визнали, що клубу необхідно піти іншим шляхом після того, як за останні три сезони він зазнав збитків у розмірі 372 мільйони фунтів стерлінгів. Жодних планів відмовлятися від нового партнерства немає.

Але такий рівень протидії спонсору клубу вважається безпрецедентним в англійському футболі.

Власник абонемента «Евертона» Бен Мелвін, який страждав від ігрової залежності протягом багатьох років, сказав, що створив цю петицію для того, аби відправити повідомлення клубу про те, що він вважає «шкідливим продуктом»:

Партнерство не відповідає девізу клубу, стандартам, які він встановлює, та фантастичній роботі, виконаній клубом щодо вирішення проблем психічного здоров’я.

Я не очікував, що петиція досягне такого рівня. Розумію, що керівництво «Евертона» може не змінити свого рішення, але хочу, щоб вони знали, скільки людей підписало її, і розуміли, що відчувають деякі фанати.

Недавнє опитування компанії з дослідження ринку та аналізу YouGov показало, що 1,4 мільйона людей у ​​Великій Британії постраждали від азартних ігор, а ще 1,5 мільйона наражаються на ризик.

Але Прем’єр-ліга, Англійська футбольна ліга і Рада зі ставок та азартних ігор стверджують, що немає жодних доказів причинно-наслідкового зв’язку між партнерством з букмекерами та проблемою лудоманії.

Наступного місяця британський уряд повинен вирішити, чи слід змінити закони про азартні ігри, включно із забороною на спонсорство у футболі.

Футболістам АПЛ буде заборонено рекламувати азартні ігри

«Аякс» підписав контракт з букмекером Unibet

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт