Рекордне! Підсумки 2021 року для команди прогнозистів «Рейтингу Букмекерів»

Рейтинг Букмекерів
2021 рік добіг до свого завершення, тому настав час підбити підсумки для виступів експертів команди «РБ». Згадаємо найкращих, згадаємо найкраще, проаналізуємо результати та вислухаємо ваші пропозиції для майбутніх покращень.
Підсумки 2021 року для команди прогнозистів «Рейтингу Букмекерів»

Підсумки 2021 року для команди прогнозистів «Рейтингу Букмекерів»

Найкращий прогнозист

Серед експертів була запекла боротьба за титул найкращого. Як ви знаєте, одразу шестеро були торік в плюсі, прогляньте інфографіку з успішністю команди за 2021 рік.

Перегони виграв Олександр Золотогорський. Головний редактор FootballHub забезпечив збільшення банку на понад 5%, обігравши букмекерів на тривалій дистанції. Детальніше про досягнення нашого прогнозиста читайте в спеціальному матеріалі.

Олександр Золотогорський – найкращий прогнозист 2021 року

Найкращий прогноз

З цим усе просто. Коефіцієнт 12,0 від Ігоря Бурбаса на підсумки Євро-2020 напередодні старту континентального мундіалю безапеляційно став найкращим торік. Ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» передбачив тріумф «Скуадри Адзурри» Роберто Манчіні, коли букмекери та інші експерти називали фаворитами турніру зовсім інші збірні. Ігор навіть спрогнозував, що у фіналі італійці можуть зіграти з англійцями. Цей прогноз заслуговує, щоб іще раз переглянути та здивуватися такому вангуванню.

Однак це ще не всі геніальні прогнози від нашої команди. Зацініть топ-5 ставок 2021 року. Нічого нижче 5,65 ви не знайдете!

Найкраща серія

Він-стріки не рідкісне явище для наших прогнозистів, однак біла смуга Максима Кравця з 10 ставок стоїть цьогоріч осібно. У березні професійний букмекер і аналітик упіймав хвилю, яка подарувала гарну серію коефіцієнтів (1,65, 1,77, 1,6, 1,52, 1,5, 1,55, 1,7, 1,5, 1,65 і 1,85). Звертаємо вашу увагу, що це матчі зовсім різних турнірів: 3 поєдинки Ліги чемпіонів, 3 – в рамках кваліфікації чемпіонату світу-2022, 2 – Ліги Європи та по одному – Кубка Англії та французької Ліги 1.

Якщо у вас коли-небудь буде подібний він-стрік, то прочитайте цей матеріал з «Бази знань», аби витиснути максимум з такої ситуації. І для уникнення чорних смуг у нас знайдуться поради.

Успішна серія ставок Максима Кравця

Найвищий середній виграшний коефіцієнт

З цим завданням найкраще впорався Ігор Бурбас. Так, той самий, який прочитав перемогу збірної Італії на чемпіонаті Європи за 12,0. Тільки вдумайтеся: середній виграшний коефіцієнт 69 ставок ведучого каналів «Футбол 1/2/3» складає 2,44!

Найкращий місяць серед експертів

Роберто Моралес дуже спекотно провів серпень. Коментатор MEGOGO в останній місяць літа допоміг нашим читачам заробити майже півтори тисячі гривень (кожна ставка у нас оцінюється в 100 гривень) і продемонстрував приріст банку +35% – ніхто не зміг переплюнути такі цифри впродовж одного місяця.

Сподіваємося, що ви тоді не проґавили прогнози  нашого експерта, в якого регулярно залітали ласі коефіцієнти. Тільки вище «трійки» було сім пропозицій і, відповідно, можливостей заробити.

Роберто Моралес у серпні

Найкращий місяць для команди

Якщо ж говорити про командні результати, то найкращими вони були в жовтні. Одразу 10 (!) прогнозистів забезпечили собі позитивні баланси. Щоб не повторятися, згадаємо наш звітний матеріал за підсумками жовтня.

Загалом упродовж 2021 року було аж цілих 5 м’ячів, за результатами яких принаймні половина експертів показували плюс – це березень, квітень, липень, серпень і згаданий жовтень.

Середній показник позитивного балансу

Давайте рахувати разом. У січні 4 експерти були в плюсі, у лютому – 4, у березні – 7, у квітні – 10, у травні – 4, у червні – 3, у липні – 8, у серпні – 9, у вересні – 4, у жовтні – 10, у листопаді – 7, а в грудні – 5. У підсумку отримаємо в середньому 6 експертів, які щомісяця забезпечують наших читачів позитивним балансом. Непогано, еге ж?

Плюсові експерти «РБ» у 2021 році

Порівняння з минулими роками

Можете нас привітати, 2021 рік – найкращий у плані прогнозів на «Рейтингу Букмекерів». Одразу 6 експертів обіграли БК на тривалій відстані у 365 днів. Це найкращий показник в історії нашого сайту. До цього моменту рекорд становив 5 плюсових експертів у 2017 та 2018 роках.

Новачок не промах

Артем Франков був гучним поповненням до зіркої команди прогнозистів «РБ». Головний редактор журналу «Футбол» не став довго запрягати та одразу взявся за свою справу, засукавши рукави. Як наслідок, з приростом банку (+2,1%) Артем Франков став третім експертом року.

Сподіваємося, що в 2022-му експерт продовжить у тому ж дусі та позмагається за титул найкращого за підсумками року.

Артем Франков у 2021 році

Тривала співпраця як ключ до успіху

Запорукою цьогорічного досягнення став, без сумнівів, досвід наших прогнозистів. Незабаром Юрій Шевченко (16 січня) та Олександр Шуфрич (23 лютого) святкуватимуть значну подію – 6 років з моменту відкриття свого блогу на сайті «Рейтинг Букмекерів». Водночас цей рубіж уже подолали Іван Громіков, Вадим Скічко, Олександр Золотогорський, Ігор Циганик, а також (з поправкою на тимчасову відсутність) Роберто Моралес, Олександр Михайлюк і Максим Гіленко.

Дата приєднання експертів «РБ»

Ваші думки та побажання

Наостанок поділіться в коментарях під цим матеріалом, як ви оцінюєте 2021 рік для нашої команди?

Окрім того, розкажіть нам, як ми можемо покращити свою роботу. Можливо, хочете побачити на сторінках нашого сайту нові рубрики чи навіть прогнози на інші види спорту? Якщо маєте пропозиції щодо запрошення нових експертів, з радістю розглянемо запропоновані кандидатури, які спробуємо заманити до своїх лав!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 2
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт