Перший англійський клуб підтримав ініціативу заборони реклами букмекерів під час матчів

Владислав Стародубцев
«Форест Грін Роверс» – перший професійний клуб з Англії, який публічно закликав заборонити співпрацю гемблінг-компаній з футбольними командами у частині спонсорства і реклами.
Перший англійський клуб підтримав ініціативу заборони реклами букмекерів під час матчів

Перший англійський клуб підтримав ініціативу заборони реклами букмекерів під час матчів

На цю мить влада Великобританії продовжує розробляти зміни задля втілення у життя «широкомасштабного перегляду положень» закону «Про Азартні ігри», оскільки чинна редакція не зазнавала жодних змін 2005-го року. 

При цьому питання зміни підходу до спонсорства та реклами гемблінгу є одним з найбільш обговорюваних імовірних змін. Більш як 10 тисяч жителів Сполученого Королівства підписали петицію щодо заборони спонсорства та реклами азартних ігор під час футбольних поєдинків. 

«Форест Грін Роверс», що виступає у Другій лізі (четвертий за силою дивізіон чемпіонату Англії), уже відмовився від спонсорських контрактів з букмекерами та іншими суб’єктами ринку азартних ігор. Наразі клуб підтримує ініціативу запровадження загальної заборони ставок на спорт, інформує Daily Mail.  

Голова правління Зелених дияволів Дейл Вінс акцентує на згубному впливі азартних ігор на футбол. 

Це схоже на те, що гемблінг захопив футбол. Якщо ви переглядаєте матч по телевізору, вас завалюють рекламою – логотипи різноманітних гральних компаній розміщені на футболках майже половини клубів Прем’єр-ліги, а брендинг таких компаній постійно з’являється на бокових щитах поля. 

Для мене веселощі вже припинилися. Це явище ображає футбол та футбольних уболівальників, – підсумував Вінс. 

Дейл Вінс / фото: Getty Images

Дейл Вінс / фото: Getty Images

Натомість клуб пішов проти волі EFL, очільник якої Рік Перрі раніше попередив про «катастрофічний» вплив на фінансове становище команд, за умови негайного припинення спонсорства клубів гемблінг-компаніями.  

«Форест Грін» долучився до кампанії Big Step, організованої благодійним фондом Gambling with Lives, який був створений для боротьби з гральною залежністю та її наслідками. 

Джеймс Граймс, засновник Gambling with Lives, привітав такий крок керівництва «Зелених дияволів». 

«Тішимося, що отримали підтримку від «Форест Грін Роверс». Це життєво важливий момент для проведення реформи азартних ігор у Великобританії. Наші застарілі закони щодо гемблінгу потребують змін, особливо у зв’язку з експоненціальним зростанням популярності онлайн-гемблінгу. 

Спонсорство спортивних заходів тютюновими компаніями заборонено, і ми вважаємо, що аналогічна доля спіткає і гральні компанії. 

Щоб зміни були дійсно ефективними, необхідно заборони розміщення логотипів таких компаній на футболках, заборонити брендинг сфери гемблінгу на стадіонах, щоб цього не було видно під час перегляду матчів», – резюмував Граймс, який сам був за крок від самогубства через залежність від ставок. 

У березні представники клубів АПЛ збиралися для обговорення доцільності реклами букмекерів на ігрових футболках. 17 клубів елітного дивізіону чемпіонату Англії розпочали поточний сезон, маючи у спонсорському портфелі контракти з гемблінг-компаніями, а у 8 команд букмекери є титульними спонсорами. Мова про «Вест Хем» (Betway), «Вулверхемптон» (ManBetX), «Фулхем» (BetVictor), «Лідс Юнайтед» (SBOTOP), «Ньюкасл Юнайтед» (Fun88), «Саутгемптон» (Sportsbet.io), «Бернлі» (LoveBet), та «Крістал Пелас» (W88).

Учора «Рейтинг Букмекерів» інформував, що загальна кількість бетторів у Великобританії перевищила 6 млн осіб.

В Англії ув’язнили лудомана, який завдав компанії Nike величезних збитків

Pfizer виплатить італійцю величезну компенсацію через ліки, які призводять до ігрової залежності

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт