Перемога Уельсу на Євро-2016 обійдеться букмекерам в £20 млн

Рейтинг Букмекерів
Збірна Уельсу 6-го липня зіграє в 1/2 фіналу з командою Португалії. У валлійців непогані шанси вийти в фінал турніру і поборотися за кубок Європи. І якщо підопічні Кріса Коулмена сенсаційно виграють золоті медалі, британські букмекери зіткнуться з величезними виплатами: їм доведеться заплатити £20 млн ($26.3 млн) своїм клієнтам, які повірили в чемпіонство Гарета Бейла і компанії.
Букмекери не радітимуть валлійській сенсації

Букмекери не радітимуть валлійській сенсації

Перед початком Євро-2016 букмекери оцінювали ймовірність чемпіонства Уельсу коефіцієнтом 101.0. Безпосередньо в день старту чемпіонату БК William Hill давала на перемогу валлійців коефіцієнт 67.0.

Після того, як Уельс обіграв Бельгію з рахунком 3:1 і вийшов до півфіналу, коефіцієнт на чемпіонство підопічних Кріса Коулмена знизився до 9.0. А клієнти букмекерів почали активніше ставити на те, що саме валлійці стануть чемпіонами Європи.

За словами представника БК Coral Девіда Стівенса, з усіх чотирьох збірних, які залишилися на турнірі  саме Уельс, якщо виграє чемпіонат, то принесе букмекерам найбільших втрат. Фахівець зазначив, що число британських гравців, які повірили в тріумф Бейла і компанії, з кожною годиною зростає.

«Якщо вони обіграють Португалію у півфіналі, наші потенційні втрати знову зростуть – і в підсумку досягнуть £20 млн, якщо Уельс спробує зробити те, що Англія не може зробити 50 років, а саме виграти великий турнір», – цитує пана Стівенса ITV News.

При цьому він додав, що тільки перемога Англії на Євро-2016 могла б обійтися букмекерам дорожче, ніж тріумф Уельсу.

Раніше стало відомо, що ірландська букмекерська контора Paddy Power виплатить своїм клієнтам виграші на загальну суму £5 млн ($6.6 млн), якщо валлійці стануть чемпіонами Європи з футболу. А валлійська БК Corbett Sports може зіткнутися з виплатами в розмірі £1 млн за ставками на перемогу Уельсу на Євро-2016 з коефіцієнтом 101.0.

Читайте прогнози і ставки на Євро-2016 на «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт