П’ять клубів отримали покарання через договірні матчі в Білорусі

Владислав Стародубцев
Контрольно-дисциплінарний комітет з етичних питань Білоруської федерації футболу, покарав клуби, які були причетні до справи про договірні матчі.
П’ять клубів отримали покарання через договірні матчі в Білорусі

П’ять клубів отримали покарання через договірні матчі в Білорусі

Днями в Будинку футболу відбулося чергове засідання Комітету контрольно-дисциплінарного та комітету з етичних питань Асоціації «Білоруська федерація футболу». В ході засідання були винесені рішення щодо футбольних клубів, замішаних у справі про договірні матчі, інформує Pressball.by.

Згідно з рішенням, футбольний клуб «Нафтан» з міста Новополоцьк розпочне сезон 2020-го року з мінус 15-ма очками, ФК «Хімік матиме у своєму пасиві перед початком змагань мінус 9 очок, а клуби «Лида», «Неман-Агро» та «Орша» отримали покарання у вигляді мінус 3 пункти перед початком сезону кожному.

До слова, «Нафтан», «Орша», «Хімік» та «Лида» виступатимуть у новому розіграші чемпіонату Білорусі у першій лізі, а «Неман-Агро буде боротися за пальму першості у другій футбольній лізі.

Україна та Білорусь можуть подати спільну заявку на проведення Олімпіади

Двох білоруських футболістів довічно дискваліфікували через договірні матчі

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт