Оце так ставка! У прогнозиста «РБ» зіграв ординар з коефіцієнтом 126.0

Владислав Стародубцев
У прогнозиста «Рейтингу Букмекерів», члена команди трейдерів компанії Favbet і професійного букмекера Максима Кравця днями «доїхав» ординар з коефіцієнтом 126.0. Сталося це завдяки перемозі Нанса Пітерса на восьмому етапі Тур де Франс.
Оце так ставка! У прогнозиста «РБ» зіграв ординар з коефіцієнтом 126.0

Оце так ставка! У прогнозиста «РБ» зіграв ординар з коефіцієнтом 126.0

5-го вересня відбувся восьмий етап багатоденки Тур де Франс, за підсумками якого перемогу святкував велогонщик Нанс Пітерс, який представляє команду AG2R La Mondiale. Француз подолав дистанцію протяжністю 141 кілометр за 4 години 2 хвилини та 12 секунд, випередивши найближчого переслідувача на 47 секунд.

Після етапу прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Кравець розповів, що завдяки перемозі Пітерса у нього зіграв найбільший коефіцієнт за усю історію прогнозів. До початку гонки професійний букмекер поставив $0,80 (трохи більше як 22 гривні) на перемогу Нанса за коефіцієнт 126.0, а підсумковий виграш Макса дорівнював $63,30 (1760 гривень).

«Поставив я зовсім небагато, тут скоріше ілюстрація того, наскільки прекрасний і непередбачуваний світ велоспорту, де коефіцієнт 126 проходить, і це навіть не є якоюсь сенсацією, для окремих етапів супербагатоденки – це нормальне явище», – поділився емоціями Кравець. 

«Рейтинг Букмекерів» розповідав, як у батька колишнього захисника збірної України Андрія Русола зіграла ставка з коефіцієнтом 900.0.

Оце так ставка! Фанат «МЮ» поставив £55 тис спадщини від матері на чемпіонство «Ліверпуля»

Оце так ставка! Гравець виграв € 47 000 з €5 завдяки експресу на точні рахунки

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт