Олег Саленко: «Уже, напевно, пора, щоб Ігор Суркіс сам тренував «Динамо»

Рейтинг Букмекерів
Колишній нападник «Динамо» Олег Саленко вважає, що запрошення Мірчі Луческу на пост головного тренера киян – це плювок на адресу вболівальників і колишніх поколінь динамівської команди. Про це він заявив у коментарі для «Рейтингу Букмекерів».
Олег Саленко

Олег Саленко: «Гадаю, чимало гравців «Динамо» будуть налаштовані до наставника не найкращим чином» (фото Footboom)

«Якщо в клубі могли піти на це запрошення, значить, в «Динамо» точно відбувається щось не те. Це вже не футбол, якщо протеже цього трансферу був Ахметов…

Епоха Луческу закінчилася, коли він очолив пітерський «Зеніт»

Якщо говорити про тренерські здібності румунського фахівця, то його так звана епоха закінчилася, коли він очолив пітерський «Зеніт». Коли є свої розумні фахівці, призначати головним тренером Луческу – це плювок на адресу колишніх поколінь динамівської команди. Але в першу чергу — в бік вболівальників.

Це плювок в першу чергу в бік вболівальників

Напевно, Луческу зараз буде ставити свої умови, як це було в «Шахтарі». Гадаю, чимало гравців «Динамо» будуть налаштовані до наставника не найкращим чином… Уже, напевно, пора, щоб Ігор Суркіс сам тренував команду», – прокоментував Олег Саленко спеціально для bookmaker-ratings.com.ua призначення Луческу.

«РБ» розігрує футболку збірної Італії з автографом Дель П’єро

В’ячеслав Заховайло: «Хочу побачити, як Луческу поцілує емблему «Динамо»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт