На Прикарпатті хочуть поновити гральний бізнес, провівши «ребрендинг» колишніх «лотерей»

Сергій Гумен
СБУ закликає прикарпатців повідомляти про появу нових або відкриття старих гральних закладів.
На Прикарпатті хочуть поновити гральний бізнес, провівши «ребрендинг» колишніх «лотерей»

На Прикарпатті хочуть поновити гральний бізнес, провівши «ребрендинг» колишніх «лотерей»

Служба безпеки України відстежує наміри окремих ділків відновити діяльність підпільних гральних закладів, які раніше діяли в Івано-Франківській області. Такі спроби будуть заблоковані, винні притягнуті до передбаченої законом відповідальності, повідомляє briz.if.ua.

У грудні на Прикарпатті було припинено роботу 97 гральних закладів, що діяли здебільшого під виглядом державних лотерей. Діє міжвідомча робоча група у складі СБУ, ГУ НП та ДФС. Правоохоронці здійснили контрольний огляд приміщень, де раніше надавали нелегальні послуги, і виявили, що всі вони зачинені, реклама і вивіски зафарбовані або демонтовані. Зокрема, в обласному центрі таких закритих закладів налічується понад сорок.

Разом з тим з’являється інформація про наміри власників провести «ребрендинг» колишніх «лотерей» і відкрити їх під новими назвами. СБУ закликає прикарпатців повідомляти про появу нових або відкриття старих гральних закладів на офіційній сторінці Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області в соціальній мережі «Фейсбук».

Раніше стало відомо, що офіс Генпрокурора спільно з правоохоронними органами в рамках протидії незаконному гральному бізнесу припинили діяльність 911 нелегальних гральних закладів. За фактами зайняття гральним бізнесом розпочато 437 кримінальних проваджень, у межах яких за процесуального керівництва прокуратури провели майже 1,2 тисячі обшуків, вилучили 11,6 тисячі одиниць ігрового обладнання та комп’ютерної техніки, готівкові кошти, а також чорнові записи.

На Київщині поліція виявила черговий незаконний гральний заклад

Кіберполіція ліквідувала низку онлайн-казино в Україні

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт