Міжнародна організація зафіксувала черговий підозрілий матч в українському спорті

Олександр Дузь
Зустріч жіночої волейбольної Суперліги України «Галичанка-ЗУНУ» Тернопіль – «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» Житомир, яка відбулася 20 лютого поточного року, може бути договірною. Вона потрапила на олівець організацій, які протидіють розповсюдженню нечесної боротьби у спорті.
«Галичанка-ЗУНУ» Тернопіль - «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» Житомир - підозріла гра

Міжнародна організація зафіксувала черговий підозрілий матч в українському спорті

Наприкінці лютого та у березні «Рейтинг Букмекерів» отримав декілька скарг від користувачів, які були незадоволені розрахунком ставок на зазначений матч. Контори, зафіксувавши аномальний рух коштів, закрили можливість укладання парі у лайві та виставили повернення по вже існуючим ставкам. Деякі і досі не розрахували купони клієнтів по цій грі.

В процесі роботи зі скаргами стало відомо, що зустріччю зацікавилися організації, спеціалізацією яких є пошук та протидія договірним матчам. Зокрема відповідний документ надала компанія SIT (Sport Integrity Team). Він звітує про інформування Федерації волейболу України щодо можливого неспортивного характеру гри.

«Галичанка-ЗУНУ» - «Полісся-ШВСМ-ЖДУ»: підозрілий матч

SIT рекомендує українським волейбольним чиновникам проаналізувати матч «Галичанка-ЗУНУ» – «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» і провести всі необхідні власні розслідування. При ігноруванні ситуації з боку ФВУ організація може звернутися до інших інститутів, включаючи судові органи.

«Рейтинг Букмекерів» вже надіслав запит у Федерацію волейболу України, проте не отримав ніяких пояснень та коментарів. Наші власні джерела у спортивних колах країни підтвердили підозрілість матчу, тож будемо слідкувати за розвитком подій.

Підписуйтеся на «Рейтинг Букмекерів» у Telegram та Instagram, щоб завжди бути в курсі всіх актуальних новин зі світу спорту та букмекерства! 

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт