Ляшко підробив виграшний лотерейний білет на понад ₴500 тисяч – голова НАЗК

Владислав Стародубцев
Очільник Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков, заявив, що народний депутат VIII скликання Олег Ляшко підробив лотерейний білет з виграшем у розмірі 571 045 гривень.
Ляшко підробив виграшний лотерейний білет на понад ₴500 тисяч

Ляшко підробив виграшний лотерейний білет на понад ₴500 тисяч

«НАЗК провели перевірку. Встановили, що він підробив виграшний білет. Нам підтвердили, що не було такого виграшного білету. І було кримінальне провадження, він мав був притягнутий до відповідальності, але Конституційний Суд скасував (цю статтю)», – розповів пан Новіков в інтерв’ю «Радіо НВ».

Якщо у НАЗК доведуть, що лотерейний білет був підроблений, до Ляшка можуть застосувати санкцію частини 2 статті 366 Кримінального Кодексу (декларування недостовірної інформації). Вона передбачає покарання у вигляді штрафу від 3 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботами на строк від 150 до 240 годин або обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

У 2017-му році лідер «Радикальної партії» у власній декларації вказав виграш в Українській національній лотереї на загальну суму трохи більше як ₴570 тисяч.

Як зазначала торік радниця Новікова Катерина Каплюк, Ляшко буцімто отримав виграш від букмекерської контори «Фаворит спорт», що є дочірньою компанією Української національної лотереї. Втім, там повідомили, що зазначена особа за виграшем не зверталася. Згодом політик надав НАЗК копію нібито виграшних чеків. Після перевірки  представники компанії «Фаворит спорт» повідомили про сумнівне походження зазначених доказів.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» розповідав, що парламентар від фракції «Слуга Народу» Максим Павлюк задекларував майже ₴2 млн виграшу в лотерею. 

Ляшко пообіцяв скасувати легалізацію азартних ігор

Комісія з регулювання азартних ігор видасть четверту ліцензію на онлайн-казино

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт