Кубок України зі спортивного покеру скасували через дії правоохоронців

Владислав Стародубцев
Президент Всеукраїнської федерації спортивного покеру Сергій Єфименко в коментарі Logincasino заявив, що через масове закриття спортивних покерних клубів поліцією вони були змушені скасувати розіграш Кубка України з покеру.
Кубок України зі спортивного покеру скасували через дії правоохоронців

Кубок України зі спортивного покеру скасували через дії правоохоронців

Коментуючи закриття Нацполіцією спортивних покерних клубів Єфименко, сказав, що такі дії, які проводилися без рішення суду, є дискредитацією покерного напрямку, який у 2018 році було визнано видом спорту. Також за словами Сергія, рейди правоохоронних органів псують спортивний імідж країни. У зв’язку з цими подіями була скасована велика міжнародна покерна серія, а також Кубок України зі спортивного покеру.

Раніше повідомлялося, що 19 січня Співробітники Департаменту стратегічних розслідувань (ДСР) без будь-яких законних підстав зупинили роботу найбільшого в Україні Клубу спортивного покеру (КСП) Full House Kyiv.

Нагадаємо,  у серпні 2018 року спортивний покер в Україні офіційно визнали видом спорту. А тому він не має підпадати під наказ глави МВС про припинення функціонування гральних закладів.

Відповідно до законодавства, спортивний покер  — це інтелектуальна карткова гра, а не азартна, в якій гравці змагаються між собою за затвердженими в установленому порядком правилами, у вмінні, майстерності прораховувати різноманітні вірогідності та шанси збору виграшної комбінації, оцінювати тактику та стратегію гри противника; спортивний покер не  передбачає сплату гравцем коштів як обов’язкову умову участі в грі, а також отримання виграшу/призу у будь-якому вигляді.

20 грудня минулого року, Кабінет Міністрів України заборонив займатися гральним бізнесом під виглядом національних лотерей. Того ж дня міністр МВС Арсен Аваков заявив, що усі гральні заклади в Україні повинні припинити своє функціонування.

А 16-го січня цього року, Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №2285-д про легалізацію грального бізнесу в Україні. «За» проголосувало 260 народних депутатів.

Зазначимо, що виключається положення про можливість розміщення залів ігрових автоматів і букмекерських пунктів в окремих будівлях. Зали гральних автоматів дозволяється розміщувати винятково в готелях (п’ять зірок). Площа таких закладів повинна складати не менше 500 квадратних метрів. Крім того, передбачається збільшення віку гравця з 18 до 21 року, а також встановлюються вимоги до гравців і їхньої ідентифікації, а також жорсткі фінансові санкції за невиконання таких вимог.

У Полтаві та Кременчуці поліція викрила покерні клуби

Правоохоронці «вбивають» клуби спортивного покеру

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт