КРАІЛ представила Україну на масштабному гемблінг-форумі в Німеччині

Ярослав П'ятницький
Українська делегація Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей долучилася до щорічної конференції органів-регуляторів сфери азартних ігор – Gaming Regulators European Forum. Вона проходила в німецькому місті Вісбаден.

КРАІЛ представила Україну на масштабному гемблінг-форумі в Німеччині

Загалом у конференції взяли участь більш ніж 60 учасників з 25 країн. Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей представляли в.о. Голови КРАІЛ Олена Водолажко, член комісії Христина Дутка та керівник апарату Ірина Бойко.

За час проведення заходу українська делегація взяла участь у робочих групах за такими темами: штучний інтелект, поведінковий аналіз, регуляторний досвід, останні події у сфері регулювання азартних ігор та лотерей у Європі.

краіл2

В рамках міжнародної конференції GREF була проведена зустріч з представниками органів регулювання сфери азартних ігор Литви, Латвії, Франції, Норвегії, Швеції та Чехії. Делегації обговорили головні проблеми і виклики, які постають перед сферою азартних ігор та лотерей.

З представниками органу-регулятора Мальти українська делегація обговорила продовження двостороннього співробітництва. Крім того, була проведена ділова зустріч з президентом IAGR (International Association of Gambling Regulators), на якій сторони обговорили можливе членство КРАІЛ та майбутню співпрацю.

краіл3

Представниці КРАІЛ під час форуму висвітлювали актуальну ситуацію в Україні, розповідали про наполегливу боротьбу та спротив українців російським окупантам. Спікери та учасники конференції активно привітали українську делегацію й зазначили, що підтримують Україну і намагатимуться докладати усіх зусиль для допомоги та перемоги у війні з росією.

Голова UGC заявив про початок боротьби з нелегальною рекламою гемблінгу

Майже 93% українців не грали в азартні ігри протягом минулого року

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт