Комітет рекомендував Верховній Раді підтримати законопроєкт про легалізацію грального бізнесу

Сергій Гумен
Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді підтримати законопроєкт № 2285-д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».
Комітет рекомендував Верховній Раді підтримати законопроєкт про легалізацію грального бізнесу

Комітет рекомендував Верховній Раді підтримати законопроєкт про легалізацію грального бізнесу

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді підтримати законопроєкт № 2285-д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор». Про це повідомляє «Телеграм» фракції «Слуга народу».

«Гральний бізнес не буде працювати під виглядом державних лотерей. Заклади з гральними автоматами не повинні прикриватися договорами передоручення на розповсюдження миттєвих лотерей. Тож сьогодні Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді підтримати законопроєкт № 2285-д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» у першому читанні», – йдеться у повідомленні.

Так, комітет, по-перше, пропонує збільшити вік гравців з 18 до 21. По-друге, обов’язково прибрати з вулиць гральні зали.

«До другого читання редакція закону буде значно покращена шляхом внесення депутатських правок», – говориться у повідомленні.

Нагадаємо, у п’ятницю, 20 грудня, Кабінет Міністрів України заборонив займатися гральним бізнесом під виглядом національних лотерей. Того ж дня міністр МВС Арсен Аваков заявив, що усі гральні заклади в Україні повинні припинити своє функціонування.

Раніше Верховна Рада провалила голосування за законопроєкт №2285 «Про Державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор». Законопроєкт відправлять на доопрацювання у профільний комітет ВР.

У Верховній Раді назвали очікувані надходження до бюджету від грального бізнесу

Депутати пропонують знизити податок на доходи від грального бізнесу

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт