Імовірність того, що РФ визнає державну систему підтримки допінгу, – не більше 9%

Тарас Гончар
Російська федерація на державному рівні втручалася в досягнення спортивних успіхів нечесним шляхом: мовиться як про застосування допінгу, так і про фальсифікації результатів допінг-проб. За такі маніпуляції ВАДА відсторонила РФ від великого спорту на чотири роки. Букмекери оцінили вірогідність, що Росія визнає своє сприяння допінгу на найвищому рівні.
Імовірність того, що РФ визнає державну систему підтримки допінгу, - не більше 9%

Імовірність того, що РФ визнає державну систему підтримки допінгу, – не більше 9%

За оцінкою букмекерської компанії Tennisi, шанси того, що РФ офіційно визнає державну систему підтримки допінгу до 1 червня 2020 року, становлять не більше 9%. Зробити ставку на таку подію пропонується з коефіцієнтом 11,0.

Нагадаємо, що в грудні в Лозанні відбулося засідання виконкому Всесвітньої антидопінгової асоціації (ВАДА), на якому одноголосним рішенням Росію на чотири роки відсторонили від участі у всіх великих міжнародних турнірах, у тому числі Олімпійських іграх і чемпіонатах світу.

Варто зазначити, що покарання не торкнеться виступу Росії на Євро-2020.

Крім участі в міжнародних турнірах, Росія не зможе приймати великі змагання, а також російські спортсмени не будуть виступати під своїм прапором. «Чистих» від допінгу росіян до змагань в нейтральному статусі допускатимуть за погодженням з ВАДА – як це було, зокрема, на Зимовій Олімпіаді 2018 у Пхенчхані.

Росію на 4 роки відсторонено від участі в Олімпіадах і чемпіонатах світу

Росія обіцяє створити гральну зону в Криму до 2022 року

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт