FAVBET Tech — резидент Дія.City

Ярослав П'ятницький
З 8-го лютого в Україні почав працювати спеціальний правовий режим «Дія City», розроблений для розвитку ІТ-галузі.

FAVBET Tech — резидент Дія.City

Pезидентствo у «Дія City» отримали вже 145 компаній, серед них і FAVBET Tech.

FAVBET Tech створює технології та продукт, яким користуються мільйони гравців у всьому світі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment. Компанія розробляє інновації у сфері гемблінгу та беттингу через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний experience для гравців.

FAVBET Tech не займається організацією та проведенням азартних ігор на своїй платформі. Її головний фокус – розробка програмного забезпечення. Саме тому вона відповідає правилам відбору у резиденти «Дія City».

Артем Скрипник, CЕО FAVBET Tech, відмічає:

Ми, безумовно, підтримуємо ініціативу створення IT-кластеру, що сприятиме подальшому розвитку IT-індустрії всередині країни та входу на наш ринок нових міжнародних гравців.

За іронією долі, заявка на членство в «Дія City» мала бути подана 24-го лютого, як потім виявилося – в день початку війни. З усім тим, ми не здаємось: заявка подана, FAVBET Tech тепер офіційно в «Дія City», а війна лише посилила наше бажання розвивати бізнес в Україні та економічно підтримувати країну.

На його думку, це найкращий режим для стимулювання розвитку індустрії в Європі та у цілому світі. Нова система може зробити нашу країну більш зрозумілою для іноземних ІТ-компаній, а їхній прихід означатиме нові робочі місця, додатковий стимул для української економіки.

Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська, які завдають нищівного удару по IT-інфраструктурі ворога 24/7, координуються з іншими кібердобровольцями та планують наступальні дії на своєму IT-фронті.

В Мінцифрі очікують, що завдяки «Дія City» темпи росту ІТ-сектора можуть подвоїтися до 40–50% на рік, а доходи IT-галузі в Україні до 2025-го року можуть зрости з теперішніх $6 млрд до $16,5-17 млрд.

Водночас кількість робочих місць у галузі може збільшитися до 450 тисяч, а ІТ-індустрія зможе досягти 10% у ВВП країни (зараз частка становить близько 3,7-4,2%).

Favbet зупиняє роботу в Білорусі

IT-директор Favbet: «Наші кібервійська завдають нищівного удару по IT-інфраструктурі ворога»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт