Експерт: «Легалізація грального бізнесу має позитивно вплинути на ставлення народу до такого виду розваг»

Рейтинг Букмекерів
Експерт з гемблінгового маркетингу Людмила Міленіна у коментарі для «Рейтингу Букмекерів» виокремила позитивні зрушення, які можуть виникнути після легалізації грального бізнесу. На думку маркетолога, узаконення гемблінгу допоможе змінити ставлення українців до азартних розваг.
Експерт: «Легалізація грального бізнесу має позитивно вплинути на ставлення народу до такого виду розваг»

Експерт: «Легалізація грального бізнесу має позитивно вплинути на ставлення народу до такого виду розваг»

«Легалізація грального бізнесу в Україні – це можливість для розвитку маркетингу. Вона сприяє появі нового медійного інвентарю на ринку і його «переділу» серед гравців.

З появою легального поля роботи на ринку України, в нього охочіше будуть заходити нові гравці, європейських і російських брендів та інші зацікавлені клієнти. Це спричинить зростання конкуренції і, відповідно, пошук більш витончених комунікаційних стратегій серед гравців.

Для казино-брендів стане доступним рекламне розміщення на майданчиках з ліцензійним контентом. Це спричинить за собою зростання попиту на медійний інвентар на таких майданчиках і, в цілому, сформує нову ситуацію розподілу частки голосу в рекламі.

Таким чином можна перерозподілити ринок реклами на свою користь, якщо серйозно підійти до питання.

Щодо таких джерел трафіку, як реклама в Google і Facebook, думаю, для лідерів ринку це буде одним із пріоритетних завдань. Тобто почати процес перемовин з головними офісами Google і Facebook, аби додати Україну в список країн, в яких дозволена реклама азартних ігор.

В цілому, легалізація повинна позитивно позначитися і на ставленні користувачів до цього виду розваг, посприяти зростанню аудиторії – потенційних клієнтів для гравців цієї тематики.

Що стосується мінусів, то можливі ускладнення воронки на залучення нових гравців, виходячи з досвіду врегульованих ринків РФ, Євросоюзу і Великобританії.

Необхідно дочекатися фінальних правок до закону для розуміння, на якому етапі воронки буде проходити верифікація користувачів. Тим не менш не буває нерозв’язних завдань і працювати зі складною воронкою ідентифікації користувачів можна», – розповіла для «Рейтингу Букмекерів» Людмила Міленіна, експерт з гемблінгового маркетингу.

БК Pin-up bet висловила бажання отримати ліцензію на роботу в Україні

БК Parimatch про легалізацію: «Гравець повинен бути звільнений від сплати податку на виграш»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт