Двох російських футболістів дискваліфікували за гру на тоталізаторі

Сергій Гумен
РФС на пів року відсторонив від футболу двох гравців «Сочі» за гру на тоталізаторі. Йдеться про півзахисника Микиту Колдунова і колишнього гравця молодіжки Павла Коркіна. Покарання могло бути й жорсткішим, проте на рішення вплинуло те, що гравці самі визнали провину.
Двох російських футболістів дискваліфікували за гру на тоталізаторі

Двох російських футболістів дискваліфікували за гру на тоталізаторі

Російський футбольний союз відсторонив від футболу на шість місяців двох футболістів – півзахисника «Сочі» Микиту Колдунова і колишнього гравця молодіжного складу цього клубу Павла Коркіна. Про це повідомляє видання Football24.ru.

«РФС на пів року відсторонив від футболу двох гравців «Сочі» за гру на тоталізаторі. Йдеться про півзахисника Микиту Колдунова і колишнього гравця молодіжки Павла Коркіна. Розкрилося все це завдяки матчу «Сочі» – «Оренбург».

Влітку 2020-го року РФС отримав інформацію, що кілька гравців «Сочі» постійно роблять ставки в букмекерських конторах, в тому числі на матчі своєї команди. В середині серпня Микита Колдунов і Павло Коркін були викликані у РФС, щоб дати свідчення щодо впливу на результат березневого матчу «Сочі» – «Оренбург».

Під час розгляду справи обидва футболісти визнали, що робили ставки на ігри, однак запевняли, що ніколи не здавали матчі. У підсумку департаменту безпеки РФС вдалося з’ясувати, на які матчі ставили футболісти «Сочі». Йдеться про торішні матчі «Уфа» – «Локомотив», «Сочі» – «Рубін» і «Локомотив» – «Зеніт».

В результаті комітет з етики визнав хлопців винними в порушенні ч.1 ст.18 регламенту РФС з етики та відсторонив від футболу на шість місяців. Покарання могло бути й жорсткішим, проте на рішення вплинуло те, що футболісти самі визнали провину», – йдеться в повідомленні.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» писав, що російський футболіст Дмитро Айдов довічно дискваліфікований за договірні матчі.

Футбольний тренер: «Довічна дискваліфікація за договірні матчі – дуже жорстоке покарання»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт