Букмекери втратили мільйони доларів через свою неуважність

Ярослав П'ятницький
Багато американських букмекерських контор втратили десятки мільйонів доларів через те, що пропустили одну важливу новину перед матчем НБА, йдеться у матеріалі ESPN.
Букмекери втратили мільйони доларів через свою неуважність

Букмекери втратили мільйони доларів через свою неуважність

На вихідних відбувся матч НБА між командами «Голден Стейт Ворріорз» і «Клівленд Кавальєрс» (96:82).

Американські букмекери, за традицією, давали досить широку лінію на черговий баскетбольний поєдинок. Один із запропонованих ринків – котирування на персональну статистику гравців обох команд. Зокрема контори давали можливість поставити на статистику баскетболіста Дреймонда Гріна, який виступає за «Голден Стейт Ворріорз».

Проте БК пропустили одну важливу новину. Як виявилося, під час розминки перед початком матчу Грін відчув біль в нозі. Він зрозумів, що не зможе зіграти у цьому поєдинку. Одначе баскетболіст вмовив тренерський штаб випустити його у стартовій п’ятірці та замінити одразу після початку гри.

Причина – цього вечора на майданчик, вперше з 2019-го року після важкої травми, вийшов його товариш по команді Клей Томпсон. Тож в цей пам’ятний момент Грін хотів обов’язково вийти у старті в одній з ним команді.

нба2

Тренерський штаб «Голден Стейт» погодився так вчинити. Дреймонд Грін відіграв на майданчику лише 7 секунд, після чого був замінений, і більше не виходив. Таким чином його персональна статистика за матч склала – 0 очок, 0 підбирань і 0 передач.

Гра мала розпочатися о 20:40 за місцевим часом. О 20:31 на офіційній сторінці «Голден Стейт» у твіттері з’явилася інформація про те, що Грін вийде у стартовому складі, але не братиме участь в матчі через несподівану травму.

Ці 9 хвилин коштували букмекерам десятки мільйонів доларів. Річ у тім, що букмекери пропустили те повідомлення і залишили лінію на персональну статистику Дреймонда Гріна.

Такою помилкою скористалися спритні беттори, які встигли за 9 хвилин проставити мільйони доларів на тотал менше (ТМ) за всіма статистичними показниками Гріна ТМ (7.5) за очками, ТМ (8.5) за підбираннями, ТМ (8.5) за передачами.

нба3

Всі ці ставки зіграли, оскільки баскетболіст з’явився на майданчику у стартовій п’ятірці. Вважається, що він взяв участь у матчі, навіть якщо зіграв всього 7 секунд.

Після того, як беттори стали вантажити величезні суми – букмекери схаменулися і видалили з лінії коефіцієнти на статистику Дреймонда Гріна. Та було вже занадто пізно.

Спортивні аналітики підрахували, що тільки букмекерська компанія DraftKings втратила на виплатах близько 1 млн доларів. А якщо порахувати втрати решти букмекерів, то загальну суму можна оцінити у десятки мільйонів доларів.

В США гравець виграв понад $1 мільйон експресом з коефіцієнтом 40

Чоловік поставив понад $1 мільйон на андердога фіналу в американському футболі

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 5
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт