Букмекери приймають ставки на зняття депутатської недоторканності з Петра Порошенка

Сергій Гумен
Генеральний прокурор Руслан Рябошапка допустив можливість запиту про зняття депутатської недоторканності з п’ятого президента України Петра Порошенка. У зв’язку з цим букмекери вирішили запропонувати ставки на розвиток подій.
Букмекери приймають ставки на зняття депутатської недоторканності з Петра Порошенка

Букмекери приймають ставки на зняття депутатської недоторканності з Петра Порошенка

Букмекерська контора Parimatch відкрила спеціальну лінію, в якій запропонувала ставки на можливе зняття з Петра Порошенка депутатської недоторканності до першого січня 2020 року. Поставити на варіант «так» можна з коефіцієнтом 1,55, що відповідає 60 відсоткам ймовірності. На протилежний вибір пропонують котирування 2,35 (40%).

Подання на зняття недоторканності з п’ятого президента і депутата Петра Порошенка може бути підготовлено протягом найближчих декількох тижнів. Про це в інтерв’ю журналістам заявив генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

Він розповів, що в ГПУ від ДБР надійшли проект підозри Порошенка і проект подання про зняття з нього депутатської недоторканності. За його словами, документи обробляються відповідними підрозділами, і як тільки робота закінчиться, буде прийнято процесуальне рішення. Рябошапка зазначив, що подання про зняття недоторканності, можливо, зажадає правок, щоб воно було дійсно обґрунтованим і не було зауважень до нього в парламенті.

Говорячи про можливість арешту Порошенка, прокурор запропонував дочекатися підготовки документів та подальших кроків ГПУ.

Раніше повідомлялося, що ДБР передало в Генпрокуратуру проект підозри п’ятого президенту. Йдеться про справу про нібито вплив на конкурс у Вищій раді правосуддя. У прес-службі Порошенка проект підозри назвали «російським замовленням з нанесення шкоди репутації п’ятого президента». Політик спростував підозри в тому, що порушував закон під час свого президентства.

Букмекери високо оцінили ймовірність денаціоналізації «Приватбанку»

Бери участь у конкурсі «Уікенд тур» на 30 000 гривень!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт