Букмекери оцінили шанси України стати членом НАТО

Владислав Стародубцев
Букмекерська компанія Favbet у спеціальній лінії запропонувала клієнтам спрогнозувати, чи вдасться нашій державі стати повноправним членом НАТО до 31-го жовтня 2024-го року.
Букмекери оцінили шанси України стати членом НАТО

Букмекери оцінили шанси України стати членом НАТО

Під час візиту до Великобританії президент Володимир Зеленський наголосив, що Україні потрібен план дій щодо членства в НАТО. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. За його словами, гарант Конституції був дуже чіткий: він сказав, що Україні потрібен план дій щодо членства, і що членство в НАТО сприятиме українській безпеці та обороні.

Згодом в інтерв’ю для програми ВВС HARDtalk у Лондоні Зеленський підтвердив намір руху України до членства у Північноатлантичному альянсі:

«Ми сьогодні вже стали партнерами НАТО з розширеними можливостями. Ми йдемо до НАТО», – сказав він. 

На переконання президента, НАТО – це безпека в нашому регіоні. Мовляв, членство в Північноатлантичному альянсі – вкрай важливий крок в контексті стосунків з Російською Федерацією:

«Я говорю Сполученим Штатам Америки, країнам Європейського Союзу – я всім кажу: якщо ви не хочете втрачати Україну, ви повинні її підтримувати. А членство в НАТО – це дуже важливий сигнал Російській Федерації і це найважливіша підтримка», – наголосив український лідер.

На зауваження ведучого про те, що деякі європейські високопосадовці вважають фантазією членство України в НАТО та ЄС, Зеленський відповів, що колись і війну між Україною та Росією вважали фантастикою.

Аналітики компанії Favbet, миттєво відреагували на таку заяву: укласти парі на перебіг подій, за яким наша держава до початку 2025-го року стане повноправним членом НАТО, пропонують за 10.0 (10% ймовірності).

На сьогодні в України вже є статус особливого партнера Альянсу, а він надається тим, хто вже працює з використаннями стандартів НАТО та вже є взаємосумісними з арміями міжнародної організації, проте з різноманітних причин або віддають перевагу тісному партнерству, а не членству (наприклад, Швеція чи Фінляндія), або розраховують отримати членство незабаром (Грузія).

ЗСУ України регулярно проводять спільні навчання з військом країн-членів НАТО, а військові кораблі Альянсу інколи заходять в акваторію Чорного моря, щоб посилити військову присутність у прибережних регіонах. До прикладу, цьогоріч у вересні відбулися навчання під назвою «Об’єднані зусилля 2020», в яких взяли участь військовослужбовці з України, США та Великобританії з метою відпрацювання завдань за стандартами НАТО.

НАТО – військово-політичний союз, до складу якого входять 30 держав з Північної Америки та Європи. Головна особливість Альянсу – відсутність власних збройних сил, позаяк у розпорядженні НАТО є спільне військо усіх країн-членів організації.

«Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що фахівці низько оцінили шанси юриста Андрія Богдана повернутися до роботи в Офісі Президента.

Хто стане наступним мером Києва? Букмекери оцінили шанси кандидатів

Букмекери: Дубілет, найімовірніше, не повернеться у Кабмін

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт