Букмекери не відносять Україну до числа головних фаворитів Євробачення-2016

Олександр Веселов
Як відомо, щорічний пісенний  конкурс Євробачення, 61-й за ліком, пройде у травні в столиці Швеції Стокгольмі на відомій арені «Глобен». Цього року до участі у музичному змаганні повертається і Україна, яку представлятиме співачка Джамала. На даний момент букмекери не вважають, що наша країна має великі шанси на перемогу, але відносять Україну до чільної десятки претендентів.
Шанси Джамали тріумфувати у Стокгольмі, на думку букмекерів, не перевищують 5%

Шанси Джамали тріумфувати у Стокгольмі, на думку букмекерів, не перевищують 5%

Згідно з коефіцієнтами букмекерської контори William Hill, шанси України на перемогу зараз становлять лише 5.00% (21.00). Головним фаворитом вважається Польща, яку репрезентуватиме співак Міхал Шпак із піснею «Color of Your Life», його шанси на загальний тріумф оцінено котируванням 4.50 (22%). До топ-10 також увійшли: Росія – 5.50 (18%), Латвія – 11.00 (9%), Австралія – 13.00 (8%), Вірменія – 17.00 (6%), Кіпр, Франція, Німеччина, Норвегія – всі отримали коефіцієнт 21.00 (5%). Загалом у конкурсі прийматимуть участь 43 країни (повторення рекорду кількості учасників 2008 та 2011 років). Перший півфінал Євробачення-2016 пройде 10-го травня, другий – 12-го (в ньому братиме участь Україна). Фінал заплановано на 14 травня.

Важливо згадати, що цьогоріч правила підрахунку голосів на конкурсі змінено, вперше з 1975-го року. Тепер кожна країна буде надавати по дві окремі оцінки – від професійного журі та симпатій глядачів. Все це зроблено для того, аби тримати інтригу щодо переможця шоу як найдовше. Тобто, це значний нюанс для букмекерів та гравців.

Джамала завоювала право представляти Україну на конкурсі під час національного відбору, що завершився 21-го лютого. 32-річна співачка виступить із піснею «1944», присвячену трагедії депортації кримськотатарського народу. Це буде перша пісня в історії Євробачення, яка містить слова кримськотатарської мови.

Відзначимо, що за останні тижні коефіцієнт на перемогу Джамали у Євробаченні-2016 помітно зріс.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт