Букмекер: 87%, що Ломаченко переможе Коммі

Ярослав П'ятницький
«Рейтинг Букмекерів» проаналізував лінію на боксерський поєдинок між українцем Василем Ломаченком та ганцем Річардом Коммі, який відбудеться у легкій вазі (до 61.2 кг).
Букмекер: 87%, що Ломаченко переможе Коммі

Букмекер: 87%, що Ломаченко переможе Коммі

В суботу, 11 грудня, Василь Ломаченко зустрінеться на ринзі з представником Гани Річардом Коммі. Бій пройде у Нью-Йорку, на арені Madison Square Garden.

На кону стоятиме пояс WBO Inter-Continental. Регламентом передбачено 12 раундів, якщо жоден з боксерів передчасно не зазнає нокауту.

Букмекерська компанія Favbet вважає Василя Ломаченка – абсолютним фаворитом прийдешнього бою. Коефіцієнт на його перемогу становить всього 1.07 (ймовірність 87%). Це не дивно, адже українець вважається більш статусним бійцем у світі боксу. Наразі він є першим номером WBC та WBO.

Щодо Річарда Коммі – то букмекер відверто сумнівається, що у цьому протистоянні у ганця буде багато шансів. Коефіцієнт на його перемогу – 9.50 (ймовірність 10%). Нічийний результат поєдинку є малореальним і йде за коефіцієнт 31 (всього 3% ймовірності).

Не варто забувати, що в спортивних змаганнях може статися все що завгодно. Історія знає багато випадків, коли відверті андердоги досягали несподіваного успіху. Однак якщо все ж вважати підсумковий тріумф Василя Ломаченка очевидним та однозначним (розцінювати як 100%) – то ймовірність дострокової перемоги українського спортсмена складе 70% (коефіцієнт 1.42). А його перемога за очками є ймовірною на 30% (коефіцієнт 3.25).

Також букмекер пропонує спрогнозувати кількість раундів, яка буде зафіксована в протистоянні двох боксерів. Цікаво, що аналітики більше схиляються до того, що справа не дійде до 10 раунду: ТБ 9.5 раундів – 2.10 (ймовірність 44%), ТМ 9.5 раундів – 1.68 (ймовірність 56%).

Насамкінець дещо авантюрна ставка від Favbet для ризикових прихильників нашого боксера: Василь Ломаченко виграє бій в 1 раунді – коефіцієнт 34.

Поєдинок можна буде подивитися в ніч з 11 на 12 грудня. Трансляцію бою в прямому ефірі забезпечить відеоплатформа MEGOGO.

Ломаченко – Коммі: прогноз на бій 11.12.2021, ставки та коефіцієнти від букмекерів

Останній Jaguar від FAVBET «викрадуть» на «Олімпійському»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 2
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт