БК Favbet запустила нову акцію: запропонуй ставку – виграй 1000 гривень

Сергій Гумен
Букмекерська компанія Favbet запускає нову акцію, в якій підписники їх сторінки в соціальній мережі Instagram можуть отримати 1000 гривень на свій ігровий рахунок. Для цього необхідно підписатися на сторінку, залишити в коментарях свою ставку на абсолютно будь-яку подію. Конкурс безстроковий, переможець буде визначатися щотижня.
БК Favbet запустила нову акцію: запропонуй ставку - виграй 1000 гривень

БК Favbet запустила нову акцію: запропонуй ставку – виграй 1000 гривень

Букмекерська компанія Favbet запускає нову акцію, в якій підписники їх сторінки в соціальній мережі Instagram можуть отримати 1000 гривень на свій ігровий рахунок.

«Запускаємо новий конкурс, у якому ти будеш букмекером зі своїм блекджеком та ставками.

Курс долара, вартість новенького Iphone чи дата завершення будівництва метро на Виноградар? Тепер ти вирішуєш, на що будуть ставити інші.

Запропонуй свою унікальну ставку у коментарях до цього посту та отримай бонус у вигляді 1000 гривень на ігровий рахунок, якщо ставка з’явиться на сайті.

Щоб взяти участь у конкурсі, тобі потрібно:

  1. Підписатися на сторінку @favorit_favbet;
  2. Придумати та написати у коментарях до цього посту варіант своєї унікальної ставки та вказати номер свого ігрового рахунку (Приклад: Перша колонія людей на Марсі з’явиться до 31.12.21, номер рахунку 2375629);
  3. Варіант твоєї ставки не може дублювати ставку попереднього учасника;
  4. Тільки один учасник може отримати бонус за запропонованою ставкою, якщо вона з’явиться на сайті.

Конкурс – безстроковий, результат в кінці кожного тижня!

Прояви себе та підключай друзів», – говориться в повідомленні Favbet на сторінці в соціальній мережі Instagram.

View this post on Instagram

Запускаємо новий конкурс, у якому ти будеш букмекером зі своїм блекджеком та ставками😅⁣ ⠀⁣ Курс долара, вартість новенького Iphone чи дата завершення будівництва метро на Виноградар? Тепер ти вирішуєш, на що будуть ставити інші😉⁣ ⠀⁣ Запропонуй свою унікальну ставку у коментарях до цього посту та отримай бонус у вигляді 1000 грн на ігровий рахунок, якщо ставка з'явиться на сайті.⁣ ⠀⁣ Щоб взяти участь у конкурсі, тобі потрібно:⁣ 1️⃣ Підписатися на сторінку @favorit_favbet;⁣ 2️⃣ Придумати та написати у коментарях до цього посту варіант своєї унікальної ставки та вказати номер свого ігрового рахунку (Приклад: Перша колонія людей на Марсі з'явиться до 31.12.21, номер рахунку 2375629);⁣ 3️⃣ Варіант твоєї ставки не може дублювати ставку попереднього учасника;⁣ 4️⃣ Тільки один учасник може отримати бонус за запропонованою ставкою, якщо вона з'явиться на сайті.⁣ ⠀🎁 Конкурс – безстроковий, результат в кінці кожного тижня!⠀⁣ Прояви себе та підключай друзів💥

A post shared by Favorit тепер FAVBET!🔥 (@favorit_favbet) on

Раніше «Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що БК Favbet оголосила про запуск благодійного проєкту Favorit Foundation, який створений з метою реалізації та підтримки соціально важливих проєктів в Україні.

Favbet оцінив шанси на запрошення Мессі як амбасадора компанії

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт