Більшість експертів «Рейтингу Букмекерів» видали плюсовий баланс за жовтень

Рейтинг Букмекерів
У команді прогнозистів «Рейтингу Букмекерів» працюють справжні професіонали своєї справи. 10 з 16 експертів залишилися в плюсі за минулий місяць!
Більшість експертів «Рейтингу Букмекерів» видали плюсовий баланс за жовтень

Більшість експертів «Рейтингу Букмекерів» видали плюсовий баланс за жовтень

Олександр Шуфрич нечасто тішить наших читачів своїми прогнозами, зате влучно цілить. До слова, саме тому рекомендуємо підписатися на блог експерта (як і будь-якого іншого, думка якого для вас авторитетна), щоб не пропускати нові рекомендації. У жовтні футбольний функціонер показав приріст 70% до банку та 980 гривень (за умови, що кожна ставка була в 100 гривень). Прекрасний результат!

До топ-3 увійшли також Олександр Золотогорський і Максим Кравець. Прибуток головного редактора FootballHub склав 32,1% (930 гривень), а професійного букмекера – 21,7% (500 гривень).

Четвертий місяць (!) поспіль у плюсі залишається Юрій Шевченко. Відомий експерт з італійського футболу потенційно допоміг заробити нашим читачам 810 гривень (19,3%).

Відзначаємо, що досить успішно до нашої команди «увірвався» Артем Франков. Уже в перший свій місяць головний редактора журналу «Футбол» продемонстрував своє чуття, яке принесло 17,7% приросту банку та 460 гривень.

Схожі позитиві результати видали постійні експерти «Рейтингу Букмекерів» Іван Громіков і Вадим Скічко. Фахівець з англійського футболу «заробив» 530 гривень (15,1%), а коментатор MEGOGO – 460 гривень (10,2%).

Наостанок похвали заслужили В’ячеслав Заховайло, Олексій Андронов і Олександр Михайлюк. Футбольний агент «відібрав» у букмекерів 80 гривень (7,3%), коментатор Viasat – 220 гривень (6,7%), а коментатор каналів «Футбол 1/2/3» – 150 гривень (4,4%).

Нагадаємо, що це вже п’ятий випадок у 2021 році, коли принаймні половина експертів «Рейтингу Букмекерів» вийшли в плюс за підсумками місяця. Подібне вже траплялося в березні, квітні, липні та серпні.

Жовтень 2021. Успішність прогнозів команди «Рейтингу Букмекерів»

Шуфрич, Золотогорський і Кравець – найкращі прогнозисти команди «РБ» у жовтні 2021 року

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт